نشست مشترک دکتر محمد با نایب رییس کمیته عالی برگزاری و میراث جام جهانی قطر برگزار شد.

نشست مشترک دکتر سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، و مهدی کشاورز مدیرعامل منطقه آزاد کیش با یاسر عبدالله الجمال نایب رییس کمیته عالی برگزاری و میراث جام جهانی قطر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، در این نشست دکتر محمد ضمن قدردانی از حضور یاسر عبدالله الجمال در جزیره کیش، به ظرفیت های گسترده مناطق آزاد بویژه جزیره کیش اشاره و گفت: در حال آماده سازی شرایط برای میزبانی شایسته از هواداران فوتبال هستیم و زیرساخت های جزیره کیش برای کمک به برگزاری مسابقات جام جهانی در حال آماده شدن است.

وی در ادامه اظهار داشت: برگزاری جام جهانی در قطر فرصتی ارزشمند برای خاورمیانه است و کیش و قشم می توانند از این فرصت ارزشمند برای توسعه خود استفاده کنند.

یاسر عبدالله جمال هم در ادامه از حضور در جزیره کیش ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: از دیدن تبلیغات مربوط به جام جهانی و اعلام آمادگی کیش برای پذیرش هواداران خرسند شدم و حس کردم این آمادگی به معنای واقعی وجود دارد.

وی در ادامه تاکید کرد: استقبال هواداران از جام جهانی به قدری است که قطعا زیرساخت های اقامتی کیش می تواند مورد توجه ویژه قرار گیرند. 

در این دیدار مهدی کشاورز هم اظهار داشت: حضور هیأت بلند پایه قطری را به فال نیک می گیریم و امیدواریم از مزیت جام جهانی برای معرفی هرچه بیشتر ظرفیت های جمهوری اسلامی ایران خصوصا مناطق آزاد کیش و قشم و فرصتهای سرمایه گذاری خارجی استفاده کنیم.

در پایان مقرر شد تعامل جزیره کیش با یاسر عبدالله جمال جهت دستیابی به یک برنامه اجرایی مشترک ادامه یابد.