انسجام همگانی در طرح پاکسازی سواحل کیش

طرح پاکسازی سواحل از محدوده پلاژ آقایان تا اسکله تفریحی به همت شرکت پارس میکا و میتا کیش و مشارکت حداکثری مردم، عصر دیروز جمعه پانزدهم اردیبهشت اجرا شد.

به گزارش روابط عمومیو امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، کامران محمودی قائم مقام مدیرعامل شرکت میتا کیش، گفت: در پاکسازی محدوده ساحل میکامال از پلاژ آقایان تا اسکله تفریحی شاهد مشارکت حداکثری مردم در این طرح بودیم.

وی هدف از اجرای این طرح را فرهنگ سازی در سطح جامعه و اجتناب از رها کردن زباله ها در طبیعت و آموزش به فرزندان برای حفظ محیط زیست کیش عنوان کرد.

محمودی افزود: در ایستگاه میکامال از محدوده پلاژ آقایان و 300متر به سمت ایستگاه تله کابین و اسکله تفریحی این منطقه پاکسازی و عاری از فیلتر سیگار و زباله ها شد.

گفتنی است جوایزی نیز از سوی دو شرکت حامی طرح پاکسازی ساحل میکا، به شرکت کنندگان تعلق گرفت.

گفتنی است این طرح با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت عمران، آب و خدمات، همیاری فعالان بخش خصوصی، تشکل های صنفی، ارگان ها، سازمان ها و نهادهای مستقر در منطقه با مشارکت حداکثر مردم به ثمر رسید.

 در مراسم اختتامیه این طرح نیز ضمن اهداء جوایز ارزنده به تمام مشارکت کنندگان، لوح تقدیری از سوی سازمان منطقه آزاد کیش به اسپانسرهای اهدا و از آنان قدردانی شد.