تحقق وعده صادق نشان از اقتدار سپاه بود

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش گفت: تحقق وعده صادق ثابت کرد، ایران با داشتن سپاه پاسداران، کشوری مقتدر و باصلابت است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش در گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش دیدار و گفتگو کرد.

فائقی در این دیدار با قدردانی از زحمات و تلاش‌های بسیج سپاه کیش در حوزه‌های مختلف گفت: سپاه در این سال‌ها ثابت کرده همیشه و همه جا، به ویژه در برهه‌های حساس کشور، در کنار مردم ایستاده است.

دبير شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش با اشاره به نقش مهم سپاه پاسداران و نیروی مقاومت بسیج در اقدامات فرهنگی انجام شده درحوزه پیشگیری از اعتیاد، از این دو نهاد انقلابی به عنوان دو بازوی توانمند شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش یاد کرد. 

وی درپایان با یادآوری رشادت ها و جانفشانی های پاسداران و بسیجیان در طول هشت سال دفاع مقدس افزود: خون های پاک شهیدان بزرگوار بسیجی و پاسدار بود که اقتدار و سربلندی ایران اسلامی را به ارمغان آورد و برای همیشه نظام اسلامی ایران را در دنیا ماندگار کرد.