پیگیری ماده ۱۰ مالیات بر ارزش افزوده و معافیت مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی فعال در مناطق آزاد ( ماده ۱۳ قانون چگونگی اداره مناطق آزاد)، یک گام به جلو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از روند مثبت پیگیری مطالبات جدی کیشوندان درخصوص اعمال معافیت مالیات بر ارزش افزوده کالاهای وارداتی از سرزمین اصلی و اشخاص حقیقی خبرداد.

پیشنهاد مشوق در هزینه خدمات فرودگاهی در تابستان توسط سازمان منطقه آزاد کیش به ایرلاین‌ها/ قول مساعد مدیران عامل شرکت هواپیمایی برای برقراری پرواز به جزیره کیش در فصل تابستان

جلسه هم اندیشی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری و ۱۴ مدیرعامل شرکت هواپیمایی، معاونان بازرگانی، مسوولین اجرایی، رییس و دبیر انجمن شرکت های مذکور جهت برقراری پرواز در فصل تابستان،نوید بخش روزهای پر رونق برای نگین خلیج‌فارس است.

کیش با کسب بالاترین امتیاز در4 شاخصه سرمایه گذاری، صادرات، بهبود فضای کسب و کار و ارزش تولیدات برتر شد

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: جزیره کیش در سال 1402 با مجموع امتیاز عملکرد در 4 شاخصه سرمایه گاری، صادرات، ارزش تولیدات و بهبود فضای کسب و کار در حوزه اقتصادی حائز رتبه برتر شد.

برگزاری نشست علمی "خلیج فارس هویت ملی و تاریخی" در کیش

به مناسبت 10 اردیبهشت در گرامیداشت روز ملی خلیج فارس، نشست علمي "خلیج فارس هویت ملی و تاریخی" با حضور دو پژوهشگر بنام ایرانی در جزیره کیش برگزار شد.

بخش زیادی از صادرات کیش درحوزه لجستیک وخدمات فنی، مهندسی و گردشگری است

معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش درحاشیه نمایشگاه اکسپو از لزوم ثبت صادرات کیش در زمینه خدمات لجستیکی در حوزه های فنی، مهندسی و گردشگری خبرداد.

جلب مشارکت مردم جهت رونق اقتصادی کیش

سرهنگی گفت:نمایشگاه بین المللی صادراتی «اکسپو» فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های جزیره کیش است و در این راستا سازمان منطقه آزاد کیش با دو رویکرد معرفی برخی از کالاهای تولیدی این جزیره و معرفی فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری برای جلب مشارکت مردم، در این نمایشگاه شرکت کرده است.