گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در سازمان منطقه آزاد کیش

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در نشست با کارکنان روابط عمومی سازمان و شرکت های تابعه به مناسبت 27 اردیبهشت، برایفای نقش مقتدرانه و برقراری تعامل سازنده روابط عمومی ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش سعید پورزادی سرپرست سازمان در این نشست که صبح امروز 27 اردیبهشت به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، ضمن تبریک به تمامی تلاشگران عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی گفت:  روابط عمومی ها در کنار مدیران سازمان به عنوان مشاوری امین و بازویی توانمند بر مبنای واقعیتها ایفای نقش می کنند.

وی با تاکید بر اینکه روابط عمومی به عنوان پیشانی سازمان، با ایجاد شور و نشاط، حس پویایی را به جامعه منتقل می کند اظهار داشت: روابط عمومی سازمان و شرکت های تابعه در دوره سرپرستی بنده با یک روند منطقی و قابل قبول فعالیت کردند و این حوزه با توجه به جایگاه حساس خود، به عنوان پیشانی مجموعه باید همچنان مقتدرانه عمل کند.

 سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با مثبت ارزیابی کردن نتایج کار و فعالیت ها در روابط عمومی سازمان خاطرنشان کرد:

هدف روابط عمومی سازمان و شرکت های تابعه باید انسجام،همکاری و هماهنگی برای دستیابی به اهداف مهم مجموعه باشد و در همین راستا خروجی و بازخورد کارهای انجام شده و انعکاس آن از طریق روابط عمومی سازمان، گویای تلاش همکاران ما در تمامی حوزه ها است.

پورزادی نقش روابط عمومی را به عنوان چشم بینا و گوش شنوای سازمان، برقراری تعامل سازنده ایجاد، ثروت، فعالیت های میدانی، رصد مسائل مختلف و گوشزد به تمامی حوزه ها برشمرد و بر تقویت این نقش ها تاکید کرد.

سعید پورزادی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه عنوان کرد: فعالیت رسانه موجب پویایی شهر، جریان یافتن اخبار و تعامل سازنده می شود که روابط عمومی باید این پویایی را مدیریت کند.

پورزادی در بخش دیگر سخنان خود به استفاده از عناصر تحولگرایانه و مبتنی بر عملکرد در حوزه های عمرانی زیرساختی سرمایه گذاری و توسعه اشاره کرد و بیان داشت: امسال بنابر دستور رئیس جمهور و دبیرشورای عالی مناطق آزاد به دنبال ایجاد تحول هستیم، بنابراین روابط عمومی نیز باید برنامه تحولی خود را تدوین و اجرا کند تا بتواند به خوبی برای توسعه و اتفاقاتی که در جریان آن رخ می دهد، تولید محتوا کند.

وی تولید محتوا در خصوص بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری را یکی از مواردی عنوان کرد که باید به آن توجه شود.

سعید پورزادی برقراری ارتباطات سازنده با عمان، قطر و امارات متحده عربی را از اقداماتی برشمرد که امسال دولت در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش قرار داده است.

هدف گذاری در خصوص دیپلماسی اقتصادی با ایجاد اتاق فکر و بررسی نقاط ضعف و قوت سازمان در این زمینه، همچنین اصلاح ساختارها بر اساس مسئولیت و ماموریت مناطق، از جمله موضوعاتی بود که سعید پورزادی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش به آن اشاره کرد.

گفتنی است در پایان این نشست، از کارکنان روابط عمومی سازمان و شرکت های تابعه با اهدا لوح تقدیر شد.