بسم الله الرحمن الرحیم


اربعین حسینی، نماد جاودانگی مکتب عاشورا و میعادگاه تجدید میثاق با آزادگی و دینداری است.

نهال پربار عدالت خواهی و حق طلبی که در کربلا با خون خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام و یاران با وفایشان آبیاری شد، با گذشت قرن ها شکوفاتر شده و آثار بالنده معنوی آن چون مشعلی فروزان، مسیر سعادتمندی شیعیان و عــاشـقـان اهل بیت (ع) را روشن می کند.

قرن هاست که  اربعین یکی از قدرتمندترین نمادهای همبستگی میان مسلمانان است و عشق به سرور و سالارشهیدان، عاشقان حق و حقیقت را از کشورهای مختلف در بزرگ ترین گرد همایی سالانه مذهبی جهان گردهم می آورد. اگرچه امسال به دلیل شیوع پاندمی کرونا به ناچار محدودیت هایی در برگزاری این مراسم اعمال می شود اما مسلمانان و شیعیان درجای جای جهان که باشند با شورو عشق به سومین امام شیعیان و برترین مظهر آزادگی عرض ارادت خواهندکرد.

درجزیره کیش نیز دوستدارن حضرت اباعبدالله (ع) و ارادتمندان اهل بیت علیهم السلام با رعایت دستورات و ضوابط بهداشتی در اربعین حسینی سوگواری می کنند با این امید که بتوانیم با پیروی از آموزه های سومین پیشوای شیعیان جهان در مسیر پربهای عدالت و آزادگی حرکت کرده و جوانان را با ابعاد عمیق و بالنده نهضت عاشورا و پاسداری از میراث معنوی آن امام همام آشنا و ترغیب کنیم.

ضمن عرض تسلیت اربعین حسینی به تمامی هموطنان به ویژه ساکنان و گردشگران متدین جزیره کیش ازخداوند منان می خواهم به ما توفیق دهد تا همواره در شمار محبان و رهروان راستین آن حضرت قرار گیریم.

غلامحسین مظفری

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان