به نام خدا

بيست و هفتم رجب، اوج نزول نعمات خداوندي بر خاكيان و تابش انوار رحمت بي حد او بر زمينيان است. سالروز برگزیده شدن رسول گل و نور حضرت محمد مصطفی (ص) و آغاز بارش آیات رحمانی با بیان زیبای « اقرا باسم ربک » بر تمام مسلمانان جهان به ويژه ساكنان و گردشگران جزيره زيباي كيش مبارک باد.

روزی که خداوند یکتا با بعثت فخر کائنات و گنجینه اسرار الهی  جويندگان حق و حقيقت را  از قعر ظلمت به وادي نور و روشنايي  فراخواند. رسولي كه باحسن سيرت، حجاب خود پسندي و خود محوري را از مقابل ديدگان بشريت كنار زد تا  مردم جهان در سايه اقرار به رسالت او سربلند تر از تمامي اعصار مسير آينده را به دور از جهل و خرافه پرستي طي كنند. و اينگونه مبعث رسول گرامي اسلام  عيد وارستگي و هدايت شد .

 ايران اسلامي نيز مفتخر است كه در مسير اسلام ناب محمدي و تاسي از سيره پيامبرعظيم الشان، همواره برمسير عدل، صلح و دوستي  گام برداشته و مي كوشد تا با نهادينه كردن اخلاق نبي مكرم اسلام و بهره گيري از آموزه هاي ديني، نمونه شايسته اي از حفظ كرامت و شرافت انسانها و اقتدار حكومت اسلامي در جهان باشد.

با تبريك فرارسيدن عيد سعيد مبعث به تمامي هموطنان به ويژه ساكنان و گردشگران جزيره كيش، اميد است با ياري خداوند و  در سايه تفكر در اخلاق،گفتار و كردار رسول مكرم اسلام، شاهد پيشرفت روز افزون كشورهاي مسلمان و  بر قراري عدل  داد در سراسر جهان  باشيم.

 علي اصغر مونسان

رييس هيئت مديره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد کیش