پیام تبریک محمدرضا لواسانی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش آغاز هفته بسیج را با رویکرد "انقلابی، فرهنگی، تربیتی، امنیتی، ایجاد و تقویت بصیرت" که از مهمترین دستاوردهای بسیجیان است، تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، محمدرضا لواسانی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش، به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج و گرامی داشت این هفته که تفکر بزرگی در همه عرصه‌های سیاسی، نظامی، اقتصادی، علمی و فرهنگی و نیل به اهداف بلند کشورمان است، پیام تبریکی صادر کرد.

در پیام تبریک محمدرضا لواسانی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش آمده است:

 

با نام و یاد خدای مهربان

بسیجی پاسدار دین و قرآن

بسیجی مرزبان خاک ایران

 

اینجانب فرا رسیدن هفته بسیج که تجلی گر رونق و آبادانی، حفظ وحدت و همدلی مردم و اعتلای نام ایران اسلامی در سطح جهان است تبریک و تهینت عرض می کنم.

بسیجیان بی ادعا، بی منت با تفکری پویا در راستای اجرای بیانات و فرامین مقام معظم رهبری؛ کشورمان را در برابر توطئه های شوم دشمنان حفظ کرده اند و با حضوری مستمر و خستگی ناپذیر در تمام عرصه ها به ویژه مقابله با گسترش شیوع بیماری کرونا میان اقشار مختلف جامعه نقش بسزایی داشتند.

بسیج کیش این نهاد مردمی و نستوه به عنوان نخستین الگوی کار آمد و اثر گذار در سطح کشور که در سایه تاسی به احکام نورانی اسلام به جامعه، حیات و نشاط می بخشد در دوران شیوع بیماری کرونا نیز اقدامات ارزشمندی از قبیل "نظارت بر اجرای طرح قرنطینه، استقرار ۸ پایگاه بسیج در هشت منطقه، ارائه خدمات به نیازمندان، مشارکت در پویشی با عنوان کمک مومنانه و آگاهی بخشی به عموم جامعه در خصوص خطرات ناشی از شیوع بیماری کرونا" ارائه کردند.

بی تردید نقش بسیجیان در دفاع از وطن و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی و مردم ولایتمدار ستودنی است و همه ما باید برای پاسداشت این رشادت ها ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

اینجانب با گرامی داشت یاد شهدای بسیج در دوران هشت سال دفاع مقدس و ارج نهادن به زحمات و تلاش های تمامی بسیجیان جان بر کف، فرا رسیدن هفته بسیج را به ساکنان و گردشگران جزیره زیبای کیش تبریک عرض می کنم و برای همه هموطنان بسیجی از درگاه خداوند منان سر بلندی و عزت روز افزون مسئلت دارم.

 

محمدرضا لواسانی

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش