ویژه برنامه‌های دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) در کیش

جشن دهه کرامت ويژه گراميداشت ولادت حضرت معصومه (س) و ميلاد علي بن موسي‌الرضا(ع) در جزيره کيش با استقبال عمومی همراه است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، ویژه برنامه های دهه کرامت با همت معاونت فرهنگی و اجتماعی این سازمان از چهارشنبه 19 اردیبهشت با اجرای مراسم جشن "روز دختر" ویژه دانش آموزان مدارس گروه پدافند هوایی کیش در سینما قدس و جشن میلاد حضرت معصومه(س) در زینبیه پایگاه هوایی و جشن "روز دختر" گروه دختران ریحانه الرسول در حسینیه قرآن و عترت و مسابقه نقاشی جنب بولینگ مریم در پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت و دورهمی مادران و دختران دل آسا شنبه 22 اردیبهشت در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش آغاز شد که با استقبال مردمی همراه شده است.

این ویژه برنامه ها با جشن ولادت حضرت معصومه(س) ساعت ۱۶ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت در کشتی امیرکبیر و جشن میلاد امام رضا (ع) یکشنبه 30 اردیبهشت بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد امام رضا(ع) ادامه پیدا می کند.

همچنین مسابقه کتابخوانی از کتاب "آفتاب درحجاب" اثر سید مهدی شجاعی، گشایش کتابخانه پروفسور دینانی ساعت19 و گشایش مرکز مشاوره امام رضا (ع) ساعت20 دوشنبه 31 اردیبهشت در فرهنگسرای سعدی، نمایشگاه دست سازه‌های دختران دریا از 21 تا 23 اردیبهشت ساعت ۱۹ در مجموعه فرهنگی اجتماعی کیش بانو، اجرای جشن امام مهربانی به مناسبت دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا( ع) ساعت 19پنجشنبه 27 اردیبهشت در سالن خلیج فارس مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش و برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت میلاد حضرت معصومه( س) و حضرت امام رضا( ع) ساعت 19 پنجشنبه 27 اردیبهشت جنب بولینگ مریم از دیگر برنامه هایی که برای این ایام برنامه ریزی شده است.

گفتنی است آغاز دهه کرامت با ولادت حضرت معصومه (ع) و پایان آن با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی الرضا(ع) است و این دهه یادآور بسیاری از مراتب عالی و مفاهیم بلند، سازنده و ارزشمند اخلاقی است. دهه کرامت سرشار از لطیف‌ترین علائق، مهر و وفای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر و نهایت مهر و محبت برادر به جلوه و سیرت نیکو و دلسوز خواهراست