موفقیت و توسعه کشور مرهون رشادت ها و جانفشانی های نیروهای نظامی و انتظامی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش جانفشانی و از خودگذشتگی نیروهای نظامی و انتظامی را عامل مهمی در رشد و تعالی کشور عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی در مراسم رژه نیرو‌های مسلح که به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی شنبه 15 مهر در ستاد فرماندهی انتظامی جزیره کیش برگزار شد با تاکید بر این موضوع که امنیت هر منطقه عاملی در راستای توسعه آن به شمار می رود گفت: نیروهای نظامی و انتظامی پس از انقلاب اسلامی با رشادت ها و جانفشانی های خود فضای امن و آرامش در کشور ایجاد کردند که این امر در پیشرفت و توسعه کشور اسلامی نقش بسیار مهمی داشته است.

سرهنگی با اشاره به تلاش دشمنان برای خدشه دار کردن امنیت مرز و بوم و توقف توسعه کشور افزود: از جنگ تحمیلی می توان به عنوان یکی از نمونه های بارز این دشمنی نام برد که با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، اقتدار و مدیریت حضرت امام خمینی ( ره) و حضور مردم همیشه در صحنه انقلاب اسلامی مسیر توسعه خود را به خوبی پیموده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بزرگترین ویژگی شهدای کشور به ویژه شهدای تامین امنیت و فراجا را داشتن غیرت دینی عنوان کرد و گفت: این شهدا از جان خود گذشتند تا امنیت و آرامش در کشور برقرار باشد از این رو بر همگان لازم است تا یاد و خاطره این بزرگ مردان را گرامی دارند.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز امام جمعه کیش نیز با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، به کارنامه درخشان نیروهای خدوم فراجا در لحظه های بحرانی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: فراجا تامین کننده امنیت و آرامش در مرزهای آبی و خاکی کشور بوده و مظهر اقتدار و بازوی توانمندی به شمار می رود.

شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت کیش ماهیت فراجا را بحران ستیزی بیان کرد و افزود: نیروی فراجا همواره در دفاع از جان و مال و ناموس کشور، تامین امنیت آبی، مبارزه با صیادان غیرمجاز، تعامل سازنده با بومیان کیش و مبارزه با قاچاق سوخت وظایف خود را به بهترین نحو انجام داده است.

سرهنگ علی اصغر جمالی با اشاره به شعار شهروند قانون مدار، پلیس خدمتگذار گفت: تحقق این شعار ایجاد امنیت پایدار در کشور همراه با کمک و همکاری مردم با فراجا را در پی خواهد داشت.

گفتنی است، تقدیر از نیروهای برگزیده، رژه نیروهای مسلح و امحای 50 کیلوگرم از انواع مواد مخدر مکشوفه از دیگر ربرنامه های اجرا شده در مراسم صبحگاه مشترک کارکنان انتظامی کیش بود.