معارفه "سرپرست جدید خبرگزاری ایرنا" در جزیره کیش

سعید پورزادی در مراسم معارفه سرپرست جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران "ایرنا" در جزیره کیش بر تعامل هر چه بیشتر با سازمان و اطلاع رسانی موثر در سطح جامعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، سعید پورزادی در مراسم معارفه سرپرست جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در جزیره کیش که صبح دوشنبه یازدهم اردیبهشت در محل سازمان برگزار شد؛ نمایندگی این خبرگزاری در جزیره ر ا یکی از ارکان مهم و ملی کشور در حوزه اطلاع رسانی و انتشار اخبار عنوان کرد و گفت: اطلاع رسانی رویدادها، نشست ها و جلسات مختلف در جزیره کیش از ماموریت های ویژه این خبرگزاری محسوب می شود و در این مسیر با تعامل و همکاری با سازمان باید گام های موثری در زمینه آگاهی بخشی در سطح جامعه برداشت.

پورزادی با اشاره بر اهمیت برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی در حوزه های نمایشگاهی، ورزشی، علمی و مذهبی در جزیره کیش، اظهار داشت: برگزاری این رویدادها ضمن برخورداری از اهمیت ویژه در سطح ملی و انتشار محتواهای تولیدی در صفحه نخست تارنمای این رسانه زمینه اطلاع رسانی شایسته فعالیت های گردشگری، عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی می شود.

وی، خبرگزاری ایرنا را نقطه قوت و مهم نظام در انتشار اخبار برشمرد و افزود: این خبرگزاری به عنوان یکی از مهمترین منابع ملی خبری می تواند به نحو شایسته اتفاقات جزیره کیش را در نقاط مختلف کشور به ویژه سطح ملی و بین المللی اطلاع رسانی کند.

سعید پورزادی به همکاری خوب نماینده سابق ایرنا در تمام رویدادها به ویژه در شرایط وقوع زمین لرزه های سال گذشته و انتشار به موقع اخبار در خبرگزاری اشاره داشت و بر تعامل هر چه بیشتر این رسانه با سازمان منطقه آزاد کیش و دیگر رسانه محلی تاکید کرد.

شایان ذکر است: در مراسم معارفه نماینده جدید خبرگزاری ایرنا در کیش که با حضور میثم سام بند مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل، امیرترکاشوند سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، کمیل بهشتیان مسوول خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در استان هرمزگان و حسین نوروزیان مدیر منطقه یک استان های خبرگزاری ایرنا برگزار شد؛ شاهین سپهراد به عنوان سرپرست جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران دفتر کیش معارفه و از خدمات ارزشمند "حسن حسین زاده" در زمان تصدی این مسوولیت قدردانی شد.