ضرورت فرهنگ سازی گردش شغلی در سازمان منطقه آزاد کیش

رحیم سرهنگی در مراسم تکریم و معارفه مسوولان سه حوزه مدیریتی؛ بر ضرورت فرهنگ سازی گردش شغلی و بهره مندی از مدیران مجرب و دارای ایده های نو در بخش های مختلف این سازمان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش صبح امروز شنبه 15 مهر در مراسم معارفه مسوولان جدید سه حوزه مدیریتی سازمان که در سالن اجتماعات برگزار شد، اظهار داشت: هدف غایی؛ گام برداشتن در مسیر مسوولیت های اجتماعی و خدمت صادقانه و بی منت به مردم می باشد و تغییر مدیریتی با رویکردی جدید در دستور کار قرار گرفته است.

 سرهنگی با بیان این که شان و منزلت افراد در گرو پست هایی که به صورت امانت به ما سپرده می شوند، نیست، گفت: در سازمان منطقه آزاد کیش برگردش شغلی اعتقاد داریم چرا که ایجاد انگیزه، خلاقیت و نوآوری با تعامل و همکاری و بهره گیری از نیروهای متخصص، تحقق می باید.

به گفته سرهنگی تحویل جایگاه های سازمانی به نفر بعدی در واقع پایان کار نیست بلکه نقش آفرینی در جبهه کاری دیگر با یک رویکردی جدید؛ زمینه ساز تحولی بزرگ می شود.

وی، تاکید کرد: تغییر مدیریتی یعنی تحولی دیگر با رویکرد جدید در حوزه مدیریتی و خدمت صادقانه به مردم و اگر مسوولی در زمان تصدی خود در هر پستی باعث ایجاد امضاهای طلایی و ... نشده نباید ناراحت تغییرات پیش رو باشد بلکه در این مسیر همراه و همدلی با سیستم مدیریتی شود.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش در رابطه با حاشیه های ایجاد شده ناشی از تغییرات مدیریتی، تاکید کرد: پذیرفتن مسوولیت یعنی گستره دامنه پاسخگویی و ارائه خدمات شایسته با ارتقاء سطح رویکرد مدیریتی است.

رحیم سرهنگی با اشاره به این که فرصت مدیریتی خیلی کوتاه است و باید این فرصت های را مغتنم شمرد، اظهار داشت: مدیری که فقط به منظور استفاده از شان و منزلت جایگاه سازمانی مسوولیتی را می پذیرد کارآمد و مفید نخواهد بود.

سرهنگی در تکمیل سخنان خود، خاطر نشان کرد: مسوولی که با نادیده گرفتن سطح مسولیتش همانند یک کارمند در محل کارش حضور می یابد به طور حتم برای ایجاد انگیزه کاری کارمندان تحت مدیریتش نیز عاجزا خواهد ماند.

این گزارش حاکیست که رحیم سرهنگی در احکامی جداگانه وحید نقشینه را به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی، علی سوری را به عنوان سرپرست مدیریت فناوری، اطلاعات و ارتباطات، معراج حیدری را به عنوان سرپرست مدیریت تسهیل تولید و صنایع و رضا والی پور را به عنوان سرپرست اداره ثبت شرکت های سازمان منطقه آزاد کیش معرفی کرد و از خدمات مسوولان گذشته این حوزه ها قدردانی شد.