رقابت شرکت های بزرگ جهانی برای حضور در نمایشگاه cifit2023 چین

سازمان منطقه آزاد کیش همراه با شرکت های بزرگ جهانی در نمایشگاه سیفت ۲۰۲۳ چین، دستاوردها، بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری و صادرات خود را ارائه می دهد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، نمایشگاه بین‌المللی تجارت خدمات چین یکی از بزرگترین و جامع‌ترین نمایشگاه‌های حوزه تجارت خدمات در دنیا محسوب می‌شود که نقش فعال چین در همکاری با دیگر کشورها به منظور ترویج تجارت خدمات و پیشبرد احیای اقتصادی جهان نیز را عنوان می کند. 

بر اساس این گزارش، شرکت‌های بزرگ جهانی از سراسر دنیا برای حضور در این رویداد به رقابت پرداختند تا محصولات و خدمات خود را به نمایش گذاشته و از فرصت‌های تجاری پیش رو بهره‌برداری کنند از این رو منطقه آزاد کیش نیز با ارائه بسته ها و ظرفیت های خود در زمینه های سرمایه گذاری و صادرات در این رویداد بزرگ بین المللی شرکت کرده است. 

همچنین، برگزاری این نمایشگاه اقدام مهمی برای دولت چین محسوب می شود تا درهای خود برای حمایت قاطع از آزادسازی تجارت و جهانی شدن اقتصاد و گشودن فعالانه بازار چین به روی جهان را باز نگه دارد. 

دولت چین قصد دارد تا با برگزاری این نمایشگاه با تمام کشورها، مناطق و سازمان‌های بین‌المللی همکاری و راه های جدیدی را برای کشورها و مناطق دیگر جهت انجام تجارت، تقویت همکاری‌ها و ارتقاء رفاه مشترک در زمینه اقتصاد و تجارت جهانی فراهم کند.

گفتنی است، بیست و سومین رویداد تجارت و سرمایه‌گذاری چین (سیفیت 2023) به‌عنوان تنها رویداد تشویق سرمایه‌گذاری کشور چین برای تسهیل سرمایه‌گذاری‌های مشترک در دیگر کشورها از 17 تا 20 شهریور در شهر شیامن کشور چین برگزار خواهد شد. 

در این رویداد اقتصادی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و بسترهای موجود مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در غرفه 416C نمایشگاه شیامن، به سرمایه‌گذاران، صاحبان مشاغل و بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.