تقدیر از فرهنگیان جزیره کیش به مناسبت گرامی داشت روز معلم

روز معلم با غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام و حضور در برخی از مدارس جزیره کیش و اهداء شاخه گل به معلمان زحمتکش این منطقه گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، سعید پورزادی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش صبح سه شنبه ۱۲ اردیبهشت به همراه برخی از مدیران سازمان، سرپرست اداره آموزش و پرورش کیش با حضور در مدارس الغدیر، امیرکبیر، پروین اعتصامی و مبین، به مناسبت گرامی داشت روز معلم با اهداء شاخه گل از فرهنگیان زحمتکش این منطقه قدردانی کرد.

همچنین به مناسبت بزرگداشت داشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم؛ در مسجد امام حسن مجتبی (ع) قبور مطهر شهدا عطر افشانی و غبارروبی شد.

در این مراسم سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش، سرپرست اداره آموزش و پرورش کیش، جمعی از فرهنگیان، مسئولان و مردم ولایتمدار جزیره کیش با قرائت فاتحه و عطر افشانی قبور شهدای گمنام بار دیگر با آرمان های شهیدان و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید پیمان کردند و یاد و خاطره شهیدان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

اجرای سرود توسط دانش آموزان مدرسه فرهنگ و قرائت پیام تبریک سرپرست اداره آموزش و پرورش کیش از دیگر برنامه های این مراسم بود که با نظم خاصی اجرا شد.