بهره مندی جزیره کیش از سامانه سجایای بنیاد شهید 

رئیس اداره امور ایثارگران و ارتباطات مردمی سازمان منطقه آزاد کیش از آغاز به کار سامانه سجایای بنیاد شهید با هدف تسهیل و تسریع در ارائه خدمات شایسته به خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، ابراهیم فرجادی با بیان این که دسترسی سامانه سجایای بنیاد شهید در دفتر امور ایثارگران و ارتباطات مردمی ویژه خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان در جزیره راه اندازی شده است، اظهار داشت: این سامانه با فراهم کردن بستری مناسب و سرعت بخشیدن به فرایندهای پاسخگویی به درخواست ها؛ متقاضیان دریافت خدمات را از مراجعه حضوری بی نیاز کرده است. 

فرجادی با اشاره به این که ارائه خدمات مطلوب و به موقع در بستری سامانه سجایای بنیاد شهید گامی ارزشمند در راستای جلب رضایتمندی و تامین رفاه حال خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان است، خاطر نشان کرد: این سامانه از قابلیت های "ثبت نام تسهیلات بانکی، ثبت و بارگذاری مدارک و عدم مراجعه به استان ها و شهرستان ها" برخوردار می باشد.  

این گزارش حاکیست که مقتاضیان واجد شرایط می توانند با مراجعه به سامانه سجایای بنیاد شهید نسبت به ثبت درخواست های خود اقدام کنند.