برگزاری کارگاه آموزشی شهرهای آینده و برند سازی شهری در کیش

کارگاه آموزشی شهرهای آینده و برند سازی شهری در جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این کارگاه آموزشی طی روزهای 27 تا 29 بهمن ماه با حضور پروفسور مارتین دی یونگ استاد دانشگاه دلفت و مشاور برجسته بین المللی در حوزه توسعه و سیاست گذاری شهرهای آینده و برند سازی شهریدر پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران برگزار می شود.

بنابر این گزارش، دسته بندی شهر های آینده مانند شهرهای هوشمند، سازگار با محیط زیست و پایدار، برند سازی شهری، بررسی نمونه های بین المللی و عملی در چین، اروپا و تجاربی ارزنده برای ایران، کار گروهی برند سازی برای هر یک از گروه های شهری شرکت کننده، زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات مورد نیاز برای شهرهای آینده و پیاده سازی سیاست های عمومی در برندهای شهری از جمله سرفصل های این کارگاه آموزشی عنوان شده است.

در این کارگاه آموزشی دانشجویان رشته های گوناگون از جمله برنامه ریزی شهری، مدیریت شهری، طراحی شهری، اقتصاد شهری، جامعه شناسی شهری، جغرافیا، معماری، طراحی صنعتی و محیط زیست و همچنین مدیران و کارشناسان شهری و دیگر علاقمندان می توانند به صورت کارگاهی با تازه ترین دستاوردهای مرتبط با مباحث شهرهای آینده و برند سازی شهری آشنا شده و به بحث و تبادل نظر بپردازند.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهرانhttp://kish.ut.ac.ir مراجعه کنند.

شایان ذکر است، در پایان این کارگاه سه روزه، به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر از سوی دانشگاه تهران و دانشگاه دلفت هلند اعطا می شود.