برگزاری دومین همایش دختران دریا و‌ جشن بزرگ ولادت در جزیره کیش

دومین همایش "دختران دریا" و آیین حضور جمعی از خادمان حرم امام رضا علیه السلام و حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) و جشن بزرگ ولادت ثامن الائمه علی ابن موسی الرضا (ع) به‌ مناسبت دهه کرامت در تالار شهر جزیره کیش برگزار می‌شود.

به‌ گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقۀ آزاد کیش، رضا اردلان، مدیر فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش با اعلام این خبر گفت: دومین همایش «دختران دریا» به‌مناسبت سالروز تولد کریمۀ اهل‌بیت (ع)، حضرت معصومه (س) در روز یکشنبه 31 اردیبهشت از ساعت 19 در سالن خلیج فارس مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش با همکاری و مشارکت نهاد امام جمعه، اداره امور زنان و اداره آموزش و‌ پرورش کیش همراه با برنامه های شاد و متنوع ویژه دختران فرهیخته و برومند جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود که در خلال آن، از دختران افتخارآفرین و حاضر در مراسم با اهدای جوایز ویژه‌ و ارزنده قدردانی خواهد شد.

مدیر فرهنگی و آموزشی سازمان منطقۀ آزاد کیش، حضور شماری از خادمان حرم مطهر امام رضا (ع) و حرم مطهر حضرت معصومه (س) پیام آوران ولایت، اخلاق حسنه، عشق و مودت در جزیرۀ کیش را از دیگر برنامه‌های دهۀ کرامت عنوان کرد.

وی، افزود: این هیأت‌ها در روزهای شنبه و یکشنبه، سی‌ام و سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه با استقبال ویژه فرودگاهی و بندرگاهی از سوی کیشوندان مهمان نواز  وارد جزیرۀ کیش خواهند شد و مهمان مردم مؤمن و نمازگزار در تعدادی از مساجد، اماکن عمومی و بازارهای کیش خواهند بود.

شایان ذکر است: ضمن این که شامگاه چهارشنبه ۱۰ خرداد در تالار شهر جشن بزرگ ولادت امام رضا (ع) با برنامه های متنوع فرهنگی و‌مذهبی نیز برگزار خواهد شد در مساجد و حسینیه ها نیز هر شب برنامه های ویژ ه ای در نظر  گرفته شده است.