بازدید سرزده مهدی کشاورز از مدارس کیش به مناسبت گرامیداشت روز معلم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید سرزده با اهداء شاخه گل از فرهنگیان زحمت کش اين منطقه به مناسبت فرا رسیدن روز معلم تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مهدی کشاورز ظهر دوشنبه دوازدهم اردیبهشت در بازدید سرزده از مدارس کیش به منظور تجلیل از فرهنگیان زحمت کش این منطقه بر ایجاد تحول در حوزه آموزشی کیش اشاره کرد و گفت: سازمان منطقه آزاد کیش با توجه به مسوولیت های محوله در چار چوب قوانین، تلاش می کند مشکلات فرهنگیان را مرتفع کند.

به گفته کشاورز، دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی با انعقاد تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات فرهنگیان؛ برنامه های اجرایی برای پیشرفت و ارتقاء سطح کیفی آموزش در جزیره عملیاتی خواهد شد.

وی در خصوص ارزیابی سرانه ها و استفاده از امکانات موجود با همکاری و مشارکت میان آموزش و پرورش و سازمان، اظهار داشت: اقدامات موثری در حوزه های "اسکان، حقوق، ایاب و ذهاب" معلمان در جزیره کیش محقق می شود.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، خاطر نشان کرد: با بررسی پیشنهاد های ارائه شده آن دست از موضوعاتی که قابلیت اجرایی دارند، عملیاتی خواهد شد.

مهدی کشاورز تاکید کرد: باید مهارت افزایی دانش آموزان در دستور کار قرار گیرد تا دانش آموزانی که فارغ التحصیل می شوند از مهارت های لازم برای وارد شدن به بازار کار برخوردار باشند.

کشاورز بر ضرورت برگزاری جلسات دوره ای با مدیران مدراس و معاونت های عملیاتی برای تحقق اهداف تعیین شده اشاره کرد و گفت: با عملیاتی شدن برنامه ها، فرهنگیان نیز در جریان زمان بندی رسیدن به هدف مطلوب قرار می گیرند.

وی بر نقش مهم و ارزشمند معلمان در تعلیم و تربیت فرزندان این منطقه تاکید کرد و اظهار داشت: معلمی شغل انبیاء است و معلمان باید به سمت آن جایگاه والا حرکت کنند.

یاسر شاه پیری معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که هماهنگی های خیلی خوبی در حوزه های "بازسازی و تعمیرات" مدارس انجام شده است، گفت: توانمند سازی در حوزه های فرهنگی، ورزشی و هنری در حال انجام است.

شاه پیری خاطر نشان کرد: با هم افزایی، مسیر بهتری را برای آموزش و پرورش زیبای کیش رقم خواهیم زد.

پرویز حیدری راد رئیس اداره آموزش و پرورش کیش، گفت: دیدار مسوولان سازمان منطقه آزاد کیش با فرهنگیان مدارس قداست معلم را به جامعه معرفی می کند.

حیدری راد حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش از فرهنگیان را بیانگر عملگرایی سازمان در حوزه های مختلف جزیره عنوان کرد و افزود: مشاغل با رشته های دانشگاهی و رشته های هنری و فنی به صورت مستمر با هم ارتباط خواهند داشت تا بتوانند جذب بازار کار شوند.

لازم به ذکر است مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید سرزده  از برخی مدارس کیش با اهداء شاخه گل به معلمان و همچنین به نیابت از همه فرهنگیان با اهداء لوح سپاس و دسته گل به رئیس اداره آموزش و پرورش کیش، روز معلم را گرامیداشت.