مدیرعامل منطقه آزاد کیش تاکید کرد؛

اهمیت حضور پرشور کیشوندان رای اولی در انتخابات

در دیدار بخشدار کیش و اعضای هیئت اجرایی انتخابات بخش کیش با دکتر رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش موضوعات مرتبط با انتخابات پیش رو مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در این نشست ضمن تقدیر از بخشدار کیش و اعضای هیئت اجرایی انتخابات بخش کیش و مطلوب شمردن فرایند اجرایی انتخابات در کیش گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است و لازم است همه کیشوندان، پرسنل ادارات و نهادهای مستقر در جزیره کیش در انتخابات حضور داشته باشند.

در این دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اهمیت حضور همه اقشار مردم در انتخابات به اهمیت حضور پرشور رای اولی‌ها در انتخابات تأکید کرد.

همچنین محبوبه کرمی بخشدار کیش و رئیس هیئت اجرایی انتخابات بخش کیش نیز در این دیدار با ارائه گزارشی درباره فرایند اجرایی انتخابات بر اهمیت افزایش مشارکت در انتخابات و حضور مدیران و مسئولین در کنار مردم در روز انتخابات تأکید کرد.

بخشدار کیش از تلاش های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و مدیران این سازمان در برگزاری انتخابات تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری 11 اسفند ماه جاری همزمان با سراسر کشور درجزیره کیش برگزار می شود.