انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان بانک سینا و سازمان منطقه آزاد کیش 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان و بانک سینا با هدف ارائه خدمات و توسعه تعاملات مالی و سرمایه‌گذاری و ارائه خدمات ارزی و ریالی برای صنایع مختلف فعال و ساکنان کیش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان بانک سینا و سازمان با اشاره به ظرفیت‌های مالی و اقتصادی در صنایع مختلف جزیره گفت: حضور بانک‌های حرفه‌ای و خوشنام باعث شکوفایی هر چه بیشتر این ظرفیت‌ها خواهد شد. 

سرهنگی با اشاره به گردش مالی گسترده مؤسسات، بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی جزیره عنوان کرد: انعقاد این تفاهم نامه با ابعادی جامع و کامل تدوین شده و شامل تمام همکاری های متقابل در بسیاری از حوزه‌های مالی و سرمایه‌گذاری است 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود: مستقل‌ شدن شعبه بانک سینا در کیش اقدامی موثر برای کاهش مسیر خدمت‌رسانی به مشتریان خواهد بود.

غلامرضا فتحعلی، این تفاهم‌نامه را به عنوان نقشه راه همکاری میان این بانک و سازمان منطقه آزاد کیش بر شمرد و گفت: مفاد این تفاهم نامه به‌گونه‌ای تنظیم شده است که همه نیازهای حال و آینده در حوزه تأمین مالی و سرمایه‌گذاری را تامین خواهد کرد. 

فتحعلی با تأکید بر اهتمام بانک سینا بر استفاده از فرصت‌های مالی و اقتصادی منطقه آزاد کیش، عنوان کرد: شعبه بانک سینا در کیش بر اساس ضرورت‌ها و نیاز فعالان اقتصادی جزیره به صورت شعبه مستقل فعالیت خواهد کرد و ارائه خدمات بانکی به مشتریان به صورت متمرکز، در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. 

مدیرعامل بانک سینا اظهار داشت: در حوزه لیزینگ خودروها نیز با عاملیت شرکت لیزینگ سینا و استفاده از پلتفرم "سی‌لیز" به عنوان یکی از اپلیکیشن‌های سرزمین هوشمند سینا طرح ویژه‌ای در راستای عملیاتی‌شدن تفاهم‌نامه در نظر گرفته شده است.

گفتنی است، پیش‌بینی ارائه برخی خدمات و محصولات الکترونیک بانک سینا مانند "سفرکارت" و"بن‌کارت ضیافت از دیگر موارد عنوان شده در این نشست بود.