انتصاب سرپرست جدید اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش طی حکمی سرپرست جدید اپراتور تلفن همراه "تله کیش" را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، محمدرضا لواسانی طی حکمی محمد عزیزی از نیروهای متخصص جزیره کیش در حوزه ICT را به عنوان سرپرست اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

در حکم صادر شده از سوی محمدرضا لواسانی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش خطاب به محمد عزیزی آمده است:

با استعانت از خدای متعال و نظر تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش منصوب می شوید.

سیاست گذاری در راستای تحقق اهداف کلان سازمان در حوزه دولت همراه، تعامل سازنده با اعضای هیات امنا جهت ارتقاء جایگاه اپراتور، برنامه ریزی به منظور توسعه کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به شهروندان، نظارت مستمر بر نحوه ارائه خدمات و تامین رضایت مشترکین از اهم وظایف جنابعالی می باشد.

در این جلسه که با حضور احمد رجب پور، معاونت توسعه مدیریت، سیدعلیرضا سید اردوبادی رئیس هیات امنای تله کیش و سایر اعضاء هیات امناء اپراتور کیش برگزار شد، رجب پور نیز طی حکم سرپرست سازمان به عضویت هیات امنا تله کیش منصوب شد.

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر ایجاد فصل مشترک در حوزه ICT مناطق آزاد ضمن تاکید بر برنامه ریزی جامع جهت ایجاد تحول در این حوزه هم از بعد تجاری و هم از منظر کیفیت خدمات قابل ارائه، خواستار برداشتن گام های بهتر در توسعه خدمات اپراتور در جهت نیل به شاخص های شهر هوشمند شد و بر رویکرد تیم مدیریتی جدید در جهت حمایت و ایجاد تحول در حوزه ICT جزیره در راستای افزایش سبد محصولات و خدمات تله کیش تاکید کرد.

سید علیرضا سیداردوبادی، رئیس هیات امناء تله کیش نیز با تاکید بر حفظ زیرساخت های حیاتی حوزه ارتباطات ثابت و سیار، لزوم توسعه کمی و کیفی خدمات اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش به سایر مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی را از اهداف این اپراتور در راستای تامین زیرساخت های مورد نیاز جهت نیل به شاخص های شهر هوشمند کیش برشمرد و ضمن استقبال از بازگشت پروژه دکل های تجمیعی به تله کیش از هماهنگی و همکاری نزدیک بین معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان با اپراتور کیش برای توسعه دکل های تجمیعی جزیره کیش و نظارت فنی تخصصی بر عملکرد اپراتور های فعال جزیره در جهت ارائه خدمات به روز و با کیفیت به کیشوندان و گردشگران ورودی تاکید کرد.

امیر سوداگران، مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان و عضو هیات امناء تله کیش نیز ضمن ابراز خرسندی از انتصاب محمد عزیزی به عنوان نیروی با تجربه و متخصص شاغل در بدنه فنی و تخصصی حوزه ICT جزیره کیش، با تاکید بر هم افزایی بین مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان و تله کیش، توسعه خدمات کمی و کیفی قابل ارائه به کیشوندان و گردشگران ورودی در جهت دیجیتال کردن فرآیند های جاری با استفاده از زیرساخت های موجود تله کیش را به عنوان فصل مشترک این همکاری برشمرد.

گفتنی است از همکاری مهدی نجاری در زمان تصدی این سمت قدردانی شد.