اعطاء حکم انتصاب رحیم سرهنگی توسط مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

حکم انتصاب رحیم سرهنگی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش که از سوی وزیر امور اقتصادی و دارائی کشور صادر شده است، توسط حجت الله عبدالملکی به ایشان اهداء شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، آیین تکریم سرپرست وقت سازمان و معارفه مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش که شامگاه چهارشنبه دهم خرداد در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد؛ با حکم احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارائی کشور؛ رحیم سرهنگی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش معارفه و از خدمات ارزشمند سعید پورزادی در دوران مسوولیتشان در سمت سرپرستی؛ با اهداء لوح تقدیر قدردادنی شد. 

در حکم صادر شده از سوی احسان خاندوز وزیر امور اقتصادی و دارائی کشور خطاب به رحیم سرهنگی آمده است: 

با عنایت به پیشنهاد دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی و تایید رئیس جمهور محترم اسلامی ایران در اجرای تفویض اختیار شماره 206840 مورخ هشتم بهمن 1401 و به موجب این ابلاغ به مدت سه سال به عنوان "رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی کیش" منصوب می شوید.

 انتظار می رود ضمن هماهنگی با دبیرخانه شورای عالی و با التزام به تعهد نامه مدیران دولت مردمی نسبت به انجام وظایف و ماموریت های محوله اقدام مقتضی معمول دارید. 

توفیقات جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم. 

همچنین در این مراسم با لوح تقدیر از خدمات ارزشمند سعید پورزادی در دوره مسوولیتشان در سمت سرپرستی قدردانی شد. 

در لوح تقدیر صادر شده از سوی حجت اله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی کشور خطاب به سعید پورزادی آمده است: 

توفیق خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصت گران بها و پر افتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق هستند که بتوانند به خوبی از فرصت مسوولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند. 

قطعا کار برای رضای خداوند بدون عجر و پاداش نخواهد بود. 

بدینوسیله لازم می دانم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات خالصانه آن برادر گرامی در دوران مسوولیت خطیر یعنی سرپرستی سازمان منطقه آزاد کیش، توفیق روز افزونتان را در تمامی مراحل کار و زندگی از خداوند متعال خواستارم. 

همچنین در حاشیه این مراسم توسط حجت اله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و سعید پورزادی معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش از بسته فرصت های سرمایه گذاری و گردشگری این منطقه رونمایی شد.  

شایان ذکر است در مراسم تکریم سرپرست سازمان و مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش، مسوولان کشوری، ائمه جمعه، فرماندهان نظامی، انتظامی، سپاه و بسیج ناحیه کیش، فعالان اقتصادی، مدیران عامل شرکت های تابعه سازمان، روسای ادارت، نهاد ها و دستگاه های اجرایی مستقر در این منطقه، کارکنان سازمان و برخی از ساکنان کیش حضور داشتند.