از مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش تقدير شد

اكبر تركان، مشاور رييس جمهور و دبير شورايعالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي از خدمات شايسته مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش تقدير كرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش به نقل از فرينا، متن اين تقديرنامه با امضای اکبر ترکان ـ که به واسطه خدمات شایسته مونسان در باز پس گیری اراضی که در سالیان گذشته به صورت غیر قانونی به آنها واگذار شده بود؛ انجام گرفت ـ به شرح ذيل است:

جناب آقای دکتر علی اصغر مونسان

مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش

با سلام

تلاش های حضرتعالی از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در جزیره کیش نشان از درایت و توانمندی شما در مدیریت یکی از مهم ترین قطب های گردشگری در ایران اسلامی است.

باز پس گیری اراضی از افرادی که غیر قانونی در منطقه آزاد کیش بی هیچ مبنا و قاعده ای زمین اخذ کرده بودند برگی دیگر از شایستگی شما در راستای استیفای حقوق مردم ایران  و دولت جمهوری اسلامی است که مورد حمایت و تشکر معاون اول محترم ریاست محترم جمهور نیز قرار  گرفته است.

همچنین خدمات ارزشمند  جنابعالی در توسعه عمرانی، جذب سرمایه گذاری، برقراری رفاه و امنیت پایدار که موجب ایجاد  فضایی امن برای  گردشگران، سرمایه گذاران و رضایت عمومی شده است  نیز شایان تقدیر می باشد.

توفیق روز افزون جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم .