ارتقای سطح فرهنگ و جامعه پذیری سیاسی با مشارکت جمعی در فضای مجازی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مشارکت سیاسی و ارتقای فرهنگ جامعه پذیری را به عنوان دو مولفه مشارکت جمعی در فضای مجازی و سرعت بخشیدن به مطالبات مردمی عنوان کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دوشنبه چهاردهم تیر، جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشستی صمیمانه با فعالان فضای مجازی در جزیره کیش بر اهمیت نقش موثر مشارکت جمعی از جمله اصحاب رسانه در اطلاع رسانی به موقع و سرعت بخشیدن به پاسخگویی مطالبات به حق عموم مردم تاکید کرد.

آهنگران در ادامه سخنان خود بر نقش مهم فعالان فضای مجازی در راستای اجتماعی شدن و سطوح بالاتری از جامعه پذیری اشاره داشت و تصریح کرد: ایجاد ایدئولوژی و رفتارهای نو زمینه ساز تسریع در پاسخگویی به موقع مطالبات آحاد جامعه است.

وی اطلاع رسانی به موقع، افزایش تعاملات و همکاری رسانه ها به ویژه دستگاه های اجرایی را راه کار مهمی برای برون رفت از مشکلات پیش رو برشمرد.

همچنین در ادامه این نشست صمیمانه تعدادي از کارشناسان امور اقتصادی و فعالان فضای مجازی با ارائه پیشنهاد ها و راه کارهای موثر برای حل مشکلات عدیده ای که عموم مردم با آن مواجه شدند مورد اهتمام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفت و دستورات لازم به منظور بررسی و حل موضوعات مطرح شده صادر شد.

افزایش قیمت ها و انواع خدمات گردشگری، مرمت و نوسازی مدارس، افزایش اجاره مسکن، حقوق و مزایا معلمان، افزایش نرخ بلیط هواپیما برای کیشوندان، ارائه خدمات پستی،حضور مستمر پزشکان از جمله پزشک متخصص ریه در بیمارستان و ارائه خدمات ویژه با کارت کیشوندی از جمله موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

شایان ذکر است سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی، سید علیرضا علوی رضوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش و عزیزاله فرضی پور مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش در نشست صمیمانه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تعدادی از فعالان فضای مجازی جزیره حضور داشتند.