‎معرفي تيم های برتر مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور در کیش

‎شانزدهمین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور با معرفی تیم‌های برتر جمعه 15 اسفند در جزیره کیش به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی تیم ملی پرورش اندام كشور در كيش 21 ورزشکار از 19 استان کشور در وزن های ۷۵+ و 75- کیلوگرم با هم به رقابت پرداختند که در این دوره از رقابت ها رامین حسن زاده از قزوین در وزن 75- کلیوگرم عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کرد.

‎همچنین محمد سلیمانی از اصفهان عنوان نایب قهرمانی را كسب كرد. محمد سبحان نظری ورزشکار هرمزگانی هم در جایگاه سوم ايستاد. در اين مسابقات رضا غلامی از کیش، ابراهیم فراهی از گلستان و علیرضا غفاری از خوزستان به ترتیب مقام های چهارم تا ششم را کسب کردند.

‎بر اساس همین گزارش در وزن ۷۵+ کیلوگرم امیر خاکیان از تهران مقام قهرمانی و رامین باقر زاده از تبریز نايب قهرمان و یزدان رحمت آبادی از کرمانشاه نیز مقام سوم را کسب کردند. همچنين در اين بخش محمد مهدی سام نژاد از کرمان و نوید دهقانی از هرمزگان هر کدام موفق به کسب مقام های چهارم و پنجم این مسابقات شدند.

‎شایان ذکر است: "تیم های آذربایجان شرقی، هرمزگان، لرستان، اصفهان، کرمانشاه، قزوین، سمنان، گیلان، بوشهر، آذربایجان غربی، کرمان، گلستان، خراسان جنوبی، قم، یزد، البرز، مرکزی، خوزستان همدان، جزیره کیش و تهران" با دو تیم در این رقابت ها حضور داشتند.