کیش می تواند به کمپ تیم های ملی فوتبال تبدیل شود

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در بازدید از کمپ فوتبال کیش با اشاره به زیرساخت‌های ورزشی جزیره، این منطقه را برای تبدیل به کمپ تیم های ملی فوتبال مطلوب برشمرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، «امیر قلعه نویی» سرمربی تیم فوتبال کشورمان روز شنبه در بازدید از زمین‌های فوتبال جزیره کیش ضمن تقدیر از مدیرعامل سازمان اظهار داشت: طی چند سال گذشته پیشرفت های خوبی در حوزه زیرساخت‌های ورزشی کیش  به ویژه توسعه زمین‌های فوتبال صورت گرفته است.

وی افزود: در خصوص شرایط و امکانات ورزشی، امروز شاهد ارتقا امکانات در مقایسه با سالهای قبل هستیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد : آب و هوای کیش در ۶ ماه دوم سال نسبت به سایر نقاط کشور مطلوبتر است، بنابراین می‌تواند نقطه قوتی برای برگزاری اردوهای تیم ملی باشد.

قلعه نویی با اشاره به گستردگی رشته های ورزشی در دهکده المپیک کیش گفت: با توجه به امکانات و استانداردهای موجود ورزشی در این جزیره، کیش می تواند میزبانی تیم ها در لیگ برتر فوتبال را عهده دار شود.

امیر قلعه نویی با تشریح وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه جام ملت های آسیا در قطر افزود:‌ برای بازی‌های تدارکاتی تیم ملی پیش از عزیمت به قطر نامه‌ای نگاری کردم تا با یک شرکت واجد شرایط قرارداد بسته شود و هماهنگی‌های آن را به آن شرکت واگذار کنیم .

وی تاکید کرد: هدف ما تلاش شبانه روزی برای شاد کردن مردم و حضوری درخور شان مردم ایران در جام ملت های آسیا است.

وی درخصوص برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال پیش از سفر به قطر گفت: با توجه به وضعیت مطلوب کمپ فوتبال جزیره کیش، تلاش خواهیم کرد تا اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال کشورمان را دی ماه امسال پیش از سفر به جام ملت های قطر در کیش برگزار کنیم.

سعید پورزادی معاون عمران و زیربنائی سازمان نیز درخصوص زمان بهره برداری کامل از زمین های فوتبال مجموعه ورزشی المپیک کیش گفت: زمین های فوتبال آماده بهره برداری است و تمام تلاش و امکانات خود را بکار گرفته ایم تا در این مجموعه میزبانی شایسته ای از تیم های ملی فوتبال داشته باشیم.