کیش آماده میزبانی تیم ملی فوتبال کشور

جزیره کیش با ترمیم و بازسازی امکانات استادیوم ورزشی و زمین چمن برای میزبانی از تیم ملی فوتبال کشورمان آماده می شود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ، عزیزاله فرضی پور مدیر عامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش با اشاره به تاکید جعفرآهنگران سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش درخصوص تشکیل یک کمیته جهت پیگیری و آماده سازی شرایط برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال کشورمان درجزیره کیش از ترمیم و بازسازی امکانات استادیوم ورزشی و زمین چمن مجموعه المپیک خبر داد و گفت: تیم ملی کشورمان از 4 تا 10 خرداد درکیش اردو می زنند و براساس دستور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش  تمهیدات لازم برای میزبانی شایسته از تیم ملی کشورمان در جزیره کیش درنظر گرفته شده و فعالیت های ترمیم و بهسازی درحال اجرا است.

  محمود پازوکی رییس هیات فوتبال کیش نیز ، باتاکید بر اهتمام جدی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش در حمایت از  تیم ملی برای حضورموفق در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت:پس از حضور مسئولان فدراسیون، مواردی که نیاز به ترمیم، تغییر یا بازسازی داشت در دستور کارقرارگرفت تا در زمان حضور تیم ملی در جزیر کیش، تمامی شرایط مهیا شود.

وی افزود: بازسازی زمین چمن، رنگ آمیزی محوطه کل استادیوم و ساختمان هیئت فوتبال، تعویض و بازسازی تابلو‌های تمام ورودی‌ها و خروجی‌ها از جمله تابلو‌های رختکن‌ها و سرویس بهداشتی از جمله مواردی است که با تخصیص اعتبارات لازم از سوی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش  اجرا می شود.

پازوكي با اشاره به اينكه رختکن‌ها آماده شده است و سرویس‌های بهداشتی و دوش ها و رختکن‌ها نیز کامل شده اند، گفت: نیمکت‌های ذخیره در حال بازسازی و تمام صندلی‌های خریداری شده و در حال تعویض است.

رییس هیات فوتبال کیش گفت: پس از بررسي نور‌های استادیوم مشکلات آنها برطرف شده و پرژکتور‌های آن سفارش داده شده است.

پازوكي با اشاره به اینکه تور‌های دروازه ها خریداری شده است ، گفت: گروه متخصص چمن برای استقرار در محل استادیوم براي تکمیل و آماده سازی زمین در جزیره مستقر می‌شوند تا اقدامات نهایی در خصوص زمین چمن مناسب انجام شود.