پس از سنندج، بزودی مسیر پروازی شاهرود کیش راه اندازی می شود

اولین پرواز کیش - سنندج -کیش شنبه 24 مهر توسط شرکت هواپیمایی کیش انجام شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، کاپیتان جدیدی مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش که خلبان اولین پرواز در مسیر جزیره کیش – سنندج – کیش بود، در خصوص این پرواز گفت: این مسیر پروازی با هدف ارائه خدمات مطلوب در حمل و نقل هوائی، تسهیل شرایط سفر و توسعه صنعت گردشگری بین دو شهر جزیره کیش و سنندج راه اندازی شد و در تلاش هستیم تا بر قراری مسیرهای جدید پروازی سایر مراکز استان های کشور را به جزیره کیش متصل کنیم.

وی در خصوص این مسیر پروازی گفت: به لحاظ اینکه فرودگاه شهر سنندج در منطقه ای کوهستانی واقع شده و دارای موانع طبیعی بسیاری است، این مسیر پروازی بسیار سخت و دشوار انجام می شود ولی توانستیم با تمام این سختی ها این مسیر پروازی را برقرار سازیم.

کاپیتان جدیدی با بیان اینکه پذیرای درخواست های گردشگری از مراکز استان ها جهت راه اندازی مسیر پروازی به جزیره کیش هستند، عنوان کرد: به زودی مسیر پرواز شاهرود – کیش جهت  جابجایی گردشگران این دو منطقه راه اندازی می شود.

وی افزود: در همین راستا درخواست هایی نیز مبنی بر راه اندازی خط پروازی اراک – کیش به این شرکت هواپیمایی انجام شده که با بررسی و برنامه ریزی، امکان انتقال گردشگران بین اراک – کیش را نیز  هموار خواهیم ساخت.

جدیدی در ادامه یاد آور شد: شرکت هواپیمایی کیش روزانه با انجام 18 تا 20 پرواز مسافران را از تهران و سایر مراکز استان ها به جزیره کیش جابجا می کند.

مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش در خصوص تغییر و یا افزایش نرخ بلیت هواپیما اعلام کرد: در پی دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش  این شرکت هواپیمایی در مسیر های منتهی به جزیره کیش حتی در زمان افزایش سفرها از جمله در تابستان، اعیاد و مناسبت ها افزایش قیمت بلیت نخواهد داشت.

توسعه مسیرهای پروازی شرکت هواپیمایی کیش با هدف حمایت و جلب اعتماد گردشگران در سراسر کشور  انجام می شود.

شایان ذکر است، مسیر پروازی کیش – سنندج  از 24 مهر ماه و در روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته برقرار است که ساعت پرواز از کیش 7 صبح  و  از سنندج 10 صبح است.