پروژه برج های رویای کیش در آستانه افتتاح

برج های مسکونی رویای کیش یکی از طرح های مشارکتی بخش خصوصی تا 15 بهمن امسال همزمان با آغاز میلاد حضرت علی (ع) به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، برج های شماره 1-4 و 5 رویای کیش در زمینی به مساحت 82 هزار متر مربع با ارزش سرمایه گذاری 6 هزار میلیارد تومان در حال آماده سازی برای بهره برداری است.

در این طرح ساخت بزرگترین پارکینگ زیر زمینی در مساحتی بالغ بر 14 هزار متر مربع جهت پارک خودروها پیش بینی شده است که فضای لذت بخش محوطه 36 هزار متر مربع این پروژه را برای ساکنان رویای کیش فراهم می کند.

این مجتمع مسکونی دارای 655 واحد در برج ها به جز سینما، 3 استخر و چندین بخش ورزشی شامل زمین های تنیس، مینی گلف، اسکیت، والیبال، میزهای بیلیارد و ارائه خدمات هتلی است.

عبدالرضا امینایی سرمایه گذار پروژه برج های رویای کیش، گفت: سال 86 قراردادی میان شرکت کیش رویای زندگی و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش برای اجرای این پروژه به امضا رسید به خاطر رشد ناگهانی تورم در کشور این پروژه برای مدتی متوقف شده بود.

وی افزود: در سال 89 پس از ادغام شرکت تیسا کیش و کیش رویای زندگی و حمایت و مشارکت خوب شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، برنامه ریزی مجدد برای اجرا و باز طراحی پروژه در راستای ارتقاء کیفی آن انجام شد.

امینایی این پروژه را جز 10 طرح برتر و از معدود طرح های جزیره کیش برشمرد و اظهار داشت: در بازدیدی که از سوی سازمان آتش نشانی کشور انجام شد پروژه کیش رویای زندگی از نظر استانداردهای آتشنشانی مورد تایید قرار گرفته است.