همدلی و مشارکت همه بخش ها ، شاخصه نوروز امسال درمیزبانی شایسته از گردشگران است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درنشست دبیرشورایعالی مناطق آزاد با اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروز 1403 کیش، همدلی و مشارکت خوب همه بخش های دست اندر کار را عامل میزبانی شایسته از گردشگران برشمرد.

   به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزادکیش، رحیم سرهنگی درنشست دبیرشورایعالی مناطق آزاد با اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروز 1403 کیش ضمن تبریک ماه مبارک رمضان وسال جدید، به تشریح برنامه ریزیهای انجام شده برای میزبانی ازگردشگران نوروزی پرداخت وگفت: از اولین جلسه ستاد نوروزی بحث تکریم گردشگران جزو اولویت ها بوده است و یکی از مواردی که امسال باعث شد ضریب رضایتمندی افزایش یابد بررسی وتحلیل مشکلات سالهای گذشته واقدام برای رفع این نواقص ومشکلات بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود: تمامی فعالیت های امسال با مشارکت خوب همه مدیران ونهادهای دست اندرکار و برمبنای تقسیم امور ووظایف انجام شده است و با توجه به اینکه نوروز 1403 شاهد افزایش تعطیلات وتوزیع سفرها هستیم خداوند را شاکریم که تا امروز میزبانی ایمن و شایسته ای از گردشگران داشته ایم.

وی تصریح کرد: درنوروز امسال با وجود افزایش تعداد گردشگران در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته ، به واسطه همدلی وهمکاری خوب همه اعضا ونهادهای نظامی، انتظامی وامنیتی وتمامی حوزه های درمانی ، خدماتی واصناف به ویژه حمایت های ارزشمند نهاد امامت جمعه علاوه بر آرامش وامنیت، شاهد رونق وبرکت درجزیره کیش هستیم و تلاش می کنیم این رونق درتابستان نیز با برنامه ریزیهایی که در دست انجام است ادامه یابد.

سرهنگی تاکید کرد: اگرچه کاستی ها ونقص هایی نیز وجود دارد اما درسایه مشارکت وهمدلی درتلاش هستیم این نواقص برای سال آینده از بین بروند .

وی اظهار داشت: نوروز امسال در برخی بخش ها نگرانی هایی داشتیم از جمله ترمینال جدید فرودگاهی کیش که برای اولین بار میزبان این حجم از گردشگران بود و یا در بندرگاه مسافری افزایش 26 فروند شناور که نیاز به هماهنگی های زیادی داشت تا خدمات منظم وشایسته ای به گردشگران ارائه کنند وبسیاری موارد دیگر که به لطف خداوند و درسایه تلاش تیمی تاکنون به خوبی انجام شده تا به نحو شایسته پذیرای مسافران جزیره کیش باشیم .

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پایان ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی همه دست اندرکاران ستاد نوروزری تاکید کرد: نباید فراموش کنیم که با توجه به تعطیلات، هنوز دو پیک سفر دیگر درپیش داریم و باید نظارت ها وپاسخگویی به شهروندان وگردشگران در اولویت باشد . دربحث حمل ونقل عمومی و خدمات گردشگری نظارت ها ورسیدگی به شکایات مردم مد نظر قرار گیرد و مراقب باشیم با افزایش گردشگران از برند کیش وتصویر زیبای کیش غافل نشویم تا گردشگران با خاطره خوش جزیره کیش را ترک کنند.

گفتنی است دراین نشست اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروز 1403 کیش ، نهادهای نظامی وانتظامی جزیره، نماینده دادستان کیش و مدیرعامل هواپیمایی کیش ایر، گزارشی از عملکرد واقدامات خود از 24 اسفند 1402 تا 7 فروردین 1403 به دبیرشورایعالی مناطق آزاد کشور ارائه دادند.