مشارکت بالای مردم، پیام اقتدار ایران اسلامی به جهانیان است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از ستاد اجرایی بخشداری جزیره، از حضور پرشور شهروندان ولایتمدار و تیم برگزاری انتخابات ریاست جمهوری درکیش قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان مطنقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی در بازدید از بخشداری کیش که با حضور امام جمعه جزیره، فرماندهی ویژه انتظامی کیش، دادستان جزیره، معاونان سازمان منطقه آزاد کیش واعضای ستاد اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این دوره از انتخابات و پوشش خبری خوب اصحاب رسانه درجزیره کیش گفت: به همت بخشدار ی کیش و همه کسانیکه دست اندرکار امور اجرایی بودند این انتخابات با نظم وامنیت برگزار شد و علاوه بر تیم برگزاری، اصحاب رسانه نیز با پوشش لحظه به لحظه نقش بسیار زیادی در افزایش مشارکت مردمی و آگاهی بخشی داشتند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تقدیر از تلاش های همه کسانیکه در برگزاری این انتخابات نقش داشتند افزود: مشارکت، نقطه عطف این دوره از انتخابات بود که دستاوردهای ارزشمندی برای کشورمان به همراه دارد.

وی تصریح کرد: در منطقه ای ناآرام، ایران اسلامی با وجود همه فشارها وتحریم ها امن ترین کشور منطقه است موضوعی که باعث شده چشمهای بسیاری به کشورما واین انتخابات دوخته شود لذا مشارکت وحضور پرشور مردم ما، پیام مهمی برای همه دنیا داشت که برگرفته از اقتدار و وهمدلی ایران اسلامی است.وی درپایان از مردم شریف جزیره کیش که با حضور پرشور خود دراین انتخابات حماسه آفرینی کردند قدردانی کرد.

گفتنی است در پی حادثه سقوط بالگرد ریاست جمهوری و شهادت آیت الله رئیسی و تیم همراهشان، چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پیش از موعد جمعه 8 تیر برگزار شد.