رویدادهای دریایی یکی از محور های اصلی برگزاری جشنواره تابستانی کیش است

مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش در دیدار نوروزی با جامعه کلوپ داران از رویدادهای دریایی به عنوان یکی از محورهای اصلی برگزاری جشنواره تابستانی یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی در این نشست ضمن ابراز خرسندی از خدمات دهی مناسب کلوپ های دریایی و گذران نوروزی شلوغ اما بدون حادثه در بخش تفریحات آبی گفت: یکی از ارزشمندترین ظرفیت های جزیره کیش تفریحات دریایی است که دراین حوزه نیز جزیره کیش درکشور پیشرو است.

وی افزود: این ظرفیت خدادادی فرصت مغتنمی برای جذب گردشگر به جزیره کیش به ویژه در تابستان است اما این موضوع نیازمند برگزاری رویدادهای جذاب تفریحی و ورزشی است تا انگیزه سفرگردشگران درفصل تابستان افزایش یابد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه برنامه ریزی به موقع و هدفمند با مشارکت بخش خصوصی برای جذب گردشگر یکی از اولویت های در دست اقدام در سازمان منطقه آزاد کیش است تاکید کرد: درخصوص جشنواره تابستانی نیز از سال گذشته بررسی ها وتبادل نظر با جوامع واصناف کیش آغاز شده است و مقررشده با تشکیل کنسرسیومی متشکل از بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص برگزاری جشنواره و رویدادهای تابستانی برنامه ریزی شود.

گفتنی است دراین نشست اعضای جامعه کلوپ داران جزیره کیش ضمن استقبال از تشکیل کنسرسیوم گردشگری، درخصوص برگزاری جشنواره تفریحات دریایی برای تابستان پیش رو اعلام آمادگی کردند.