جزیره کیش میزبان نخستین نمایشگاه "اینوتکس پست"

نخستین رویداد ملی و دانش بنیان شرکت ملی پست با عنوان "اینوتکس پست" با همکاری و حمایت سازمان منطقه آزاد کیش با حضور جمعی از مسوولان معاونت فناوری ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، نمایشگاه"اینوتکس پست"همزمان با گرامی داشت روز جهانی پست، هفدهم مهر در مرکز همایش های بین المللی کیش با حضور بیش از 50 شرکت شتاب دهنده و استارتاپی در حوزه های مرتبط با خدمات پستی برگزار می شود و تا 19 مهر ادامه خواهد داشت.

فعالیت های تخصصی شامل "حمل و نقل، لجستیک، دریافت و تحویل کالا و خدمات پرداخت اعتباری و همچنین برگزاری پنل های تخصصی" در نخستین رویداد ملی و دانش بنیان شرکت ملی پست با عنوان"اینوتکس پست"است.

حضور برخی از کسب و کارهای دانش بنیان در این نمایشگاه، عضو مراکز نوآوری پست در سراسر کشور هستند که ضمن ارائه آخرین دستاوردها و خدماتشان در حوزه های مرتبط با خدمات پستی، نشست هایی با محوریت تبادل نظر و انتقال تجربه ها برگزار می شود.

گفتنی است ابتدای امسال رویداد کارآفرینی و نوآوری شرکت ملی پست با عنوان"ایده بازار پست"در موزه ملی ارتباطات در تهران برگزار شد که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت.