در دیدار صمیمانه مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مطرح شد:

تعامل سازنده سازمان منطقه آزاد کیش با بیمه ایران معین در قالب ایده های نو

غلامحسین مظفری گفت: تعامل و همکاری مشترک میان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت بیمه ایران  معین در قالب ایده های نو فرصت مناسبی برای جذب سرمایه گذاران توانمند در این منطقه است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، چهارشنبه ۲۱ خرداد غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشست صمیمانه با داریوش محمدی مدیر عامل شرکت بیمه ایران معین بر تعامل و همکاری سازنده میان این سازمان و شرکت بیمه ایران معین تاکید کرد و گفت: با بهره گیری از ظرفیت های بین المللی موجود، فرصت های سرمایه گذاری در منطقه آزاد کیش به عنوان یک الگو  به سرزمین اصلی تسری می یابد. 

مظفری در همین خصوص بر لزوم اهمیت هوشمند سازی ارائه خدمات به مشتریان با محوریت توسعه شهر هوشمند کیش اظهار داشت: با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های جزیره کیش، می توان در راستای ارائه خدمات شایسته به مشتریان گام های موثری در این منطقه برداشت.

وی خاطر نشان کرد: سازمان منطقه آزاد کیش می تواند جایگزین تمام دستگاه های اجرایی در سطح جزیره کیش باشد که با بهره گیری از ظرفیت های این منطقه در بازار رقابت مثبت، شرایط انتخاب بهترین خدمات برای منطقه فراهم می شود. 

همچنین در ادامه این جلسه داریوش محمدی،مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین نقش مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی در توسعه و افزایش ضریب نفوذ بیمه را مهم ارزیابی کرد وافزود: ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات بیمه ای به شهروندان و کیشوندان از رسالت های شرکت بیمه ایران معین در کیش است.

داریوش محمدی در ادامه با اشاره به نقش مهم صنعت بیمه درتوسعه مناطق آزاد تصریح کرد:جزیره کیش با ظرفیت های بالا در تولید و حضور فعالان بزرگ اقتصادی در حوزه های مختلف از فرصت ویژه ای برای سرمایه گذاری در کشور برخوردار می شود، این ظرفیت می تواند فرصت مناسبی برای گسترش همکاری های بین صنعت بیمه و منطقه آزاد کیش باشد.

محمدی گفت: در آینده نزدیک با انعقاد تفاهمنامه سه جانبه "سازمان منطقه آزاد کیش،شرکت بیمه ایران معین، و یکی از بانک های کشور" بیمه گذاران می توانند با ارائه معرفی نامه از سازمان منطقه آزاد کیش از تسهیلات قرض الحسنه خرید بیمه نامه با باز پرداخت ۱۲ ماهه بهره مند شوند. 

گفتنی است با توجه به این که شرکت بیمه ایران معین با سرمایه فعلی ۴۰۰ میلیارد تومان برای ورود به بازار سرمایه قصد دارد در آینده نزدیک سرمایه خود را تا ۶۰۰ میلیارد تومان  افزایش دهد که  این مهم یک امتیاز بزرگ برای جزیره کیش محسوب می شود.