تحقق تمام طرح های عمرانی کیش تا پایان دولت تدبیر و امید

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش از بهره برادری تمام طرح های عمرانی از جمله پایانه جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش تا پایان دولت تدبیر و امید خبر داد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، جعفر آهنگران سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در شانزد همین جلسه شورای معاونان و مدیران این سازمان که با حضور حمیدرضا مومنی مشاور رئیس جمهور، پنجشنبه شب ۲۱ اسفند در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد، بر عزم راسخ این سازمان برای تحقق طرح های عمرانی از جمله پایانه جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش به عنوان یک طرح ملی و فراملی در این منطقه تاکید کرد.

جعفر آهنگران با بیان اين که سازمان منطقه آزاد کیش از طرح های سرمایه گذاری اقتصادی که  در قالب مشارکتی و توسط بخش خصوصی اجرا می شود حمایت می کند گفت:طرح های عمرانی و اقتصادی در حال انجام منطقه آزاد کیش قبل از پایان دوره دولت تدبیر و امید به بهره برداری می رسند.

آهنگران بر ضرورت تعیین تکلیف پرونده های باز در منطقه آزاد کیش اشاره داشت و افزود: سازمان  منطقه آزاد کیش در راستای دستیابی به اهداف و سیاست های کلان خود مشکلات پرونده های باز را رفع می کند.

وی نقش شرکت هواپیمایی کیش در رونق اقتصادی این منطقه را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: هواپیمایی کیش نه به عنوان یک شرکت بلکه به عنوان رکن کاربردی اصلی منطقه آزاد کیش  برای تحقق اهداف و سیاست های کلان این سازمان نقش آفرینی خواهد کرد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش شرکت آب و برق این منطقه را یکی از ظرفیت های بارز جزیره کیش برشمرد و گفت: ارائه خدمات با کیفیت و فراهم کردن رفاه ساکنان این منطقه از اولویت های سازمان اس، از این رو با تدوین برنامه کوتاه مدت و بلند مدت اختیارات سازمان را در این مجموعه حفظ خواهیم کرد.

آهنگران در ادامه سخنان خود فرا رسیدن ایام نوروز را یکی از مهمترین مقاطع حساس در منطقه آزاد کیش عنوان کرد و افزود: با شیوع بیماری کرونا در سطح دنیا شمار زیادی از گردشگران استان های مختلف کشور؛ کیش را به عنوان مقصد سفرهای نوروزی خود  انتخاب می کنند.

وی تصریح کرد: جزیره کیش با میزبانی شایسته از گردشگران نوروزی و اهتمام به رعایت ضوابط بهداشتی، سال پر رونقی را برای ساکنان کیش و فعالان اقتصادی رقم خواهد زد.

شایان ذکر است در این جلسه سیدمحمدرضا مداح مشاور و مدیرکل حوزه مدیرعامل و برخی از مدیران سازمان منطقه آزاد کیش و هیئت همراه دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی  و مدیران عامل شرکت های تابعه سازمان حضور داشتند.