برگزاری نخستین جلسه کمیته حمل و نقل دریایی و هوایی کیش

نخستین جلسه کمیته حمل و نقل دریایی و هوایی کیش با هدف ارائه خدمات شایسته به گردشگران و مسافران نوروز 1401 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، نخستین جلسه کمیته حمل و نقل دریایی و هوایی کیش با حضور دبیر و روسای کمیته فرعی حمل و نقل دریایی و هوایی برای ارائه خدمات شایسته در دو مبادی ورودی و خروجی جزیره کیش برگزار شد.

عزت اله محمدی با بیان این که در حوزه های مختلف برای زمان های خاص و بحرانی پیش بینی های لازم انجام شده است، گفت: مبادی ورودی و خروجی از قبیل "بندر چارک، لنگه و آفتاب" و بخشی که مربوط به اسکان گردشگران در جزیره کیش می شود؛ برنامه ریزی ها و تمهیدات لازم انجام شده است.

محمدی اظهار داشت: با تعامل میان سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت هاي هواپيمايي و بنادر می توانیم در ایام نوروز خدمات با کیفیتی به مسافران و گردشگران ارائه دهیم.

وی با اشاره به آمادگی کمیته حمل و نقل دریایی و هوایی در نوروز امسال، گفت: تمهیدات لازم در مسیر های هوایی و دریایی در نظر گرفته شده است تا رضایتمندی گردشگران و مسافران در دو مبادی ورودی و خروجی به جزیره کیش جلب شود.

به گفته محمدی، جلسات ستاد نوروزی به صورت مستمر برای ارائه هر چه بهتر خدمات و رفع موانع و مشکلات از 21 دی امسال آغاز شده و تا پایان 20 فروردین 1401 ادامه خواهد داشت.

وی، گفت: امید است با توجه به پیش بینی های انجام شده افزایش آمار ورود گردشگران در نوروز 1401به جزیره زیبای کیش را در نخستین نوروز قرن جدید شاهد باشیم.

شایان ذکر است در نخستین جلسه کمیته حمل و نقل دریایی و هوایی نوروز1401 گزارشی مربوط به آمار و اطلاعات نوروزسال گذشته ارائه و مورد بررسی قرار گرفت تا سطح ارائه خدمات ارتقاء یابد.