برگزاری نخستین اجلاس و نمایشگاه بین المللی شهر پایدار در کیش

نخستین اجلاس و نمایشگاه شهر پایدار با هدف ارائه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان در راستای پایداری اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی و شهر هوشمند با حضور60 شرکت دانش بنیان از پنجشنبه در جزیره کیش آغاز به کار می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، محمدرضا قادری دبیر علمی نخستین اجلاس و نمایشگاه شهر پایدار با اشاره به حضور بیش از 50 شرکت فعال در حوزه های دانش بنیان در این نمایشگاه عنوان کرد: 20 شهرداری از شهرهای مختلف کشورمان، سازمان های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، هلدینگ های مختلف در حوزه های فناوری اطلاعات، خدمات شهری، حمل و نقل، بانکداری، صنعت و معدن، توسعه تجارت، اپراتورهای تلفن همراه، شرکت ملی پست، دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری، شرکت های ساختمانی، کشتیرانی، زیرمجموعه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و زیرمجموعه های وزارت دفاع و پشتیبانی به ارائه خدمات و دستاوردهای خود در این رویداد خواهند پرداخت.

وی با اشاره به رونمایی از تمبر یادبود نمایشگاه گفت: رونمایی از چند جلد کتاب در حوزه شهر پایدار، مسابقه 20 اثر از کاریکاتوریست های کشور و برگزاری 18 کارگاه و 10 نشست تخصصی از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در ایام برگزاری این رویداد است.

آیین افتتاح نخستین اجلاس شهر پایدار ساعت 16 دقیقه در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش و مراسم افتتاح نمایشگاه این رویداد ساعت 17 پنج شنبه 6 بهمن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می شود.

شایان ذکر است، نخستین نمایشگاه شهر پایدار تا نهم بهمن، از ساعت 17 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش برپا و  بازدید برای عموم آزاد است.