برگزاری اولین دوره آموزشی غیر حضوری اصول و مبانی مراکز پذیرایی در کیش

برای نخستین بار دوره آموزشی غیر حضوری اصول و مبانی مراکز پذیرایی در جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این آموزش غیر حضوری با عنوان آموزش های خودمانی از ساعت 17 تا 19 روز دوشنبه 27 شهریور در رستوران میر مهنا برگزار می شود.

بنابر این گزارش، در این دوره آموزشی غیر حضوری کلیه کارکنان مراکز پذیرایی توسط کتابی تصویر محور در خصوص ایمنی و بهداشت، مهارت ها، تجهیزات، اصول سرویس دهی، طراحی منو و چارت تشکیلاتی، کنترل، ارزیابی و نظارت آموزش می بینند..

متقاضیان می توانند برای ثبت نام و تهیه کتاب آموزشی از تاریخ 19 تا 21 شهریور به معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش مراجعه کنند. پس از آزمون نیز مدرک معتبر به شرکت کنندگان اهدا می شود.

همجنین علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی @khodemounilearning و سایت اینترنتی www.khodemounilearning.com مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 44422141-076 تماس بگیرند.

لازم به ذکر است، معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با هدف توسعه و ارتقاء منابع انسانی در مراکز خدمات گردشگری از قبیل هتل ها، رستوران ها و مراکز پذیرایی، کلوپ های دریایی و غیره در جهت اثربخشی و خدمات رسانی بهتر به گردشگران و ساکنان کیش، برنامه ریزی و برگزاری سلسله کلاس های آموزشی را در اولویت های اقدامات خود قرار داده است.