بازسازی اسکله بزرگ تفریحی در دستور کار شرکت عمران، آب و خدمات کیش

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات در برنامه زنده شب های جزیره کیش از بازسازی اسکله بزرگ تفریحی منطقه آزاد کیش خبر داد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، عبدالنبی شرفی شامگاه شنبه ششم شهریور در برنامه زنده شب های جزیره از تخصیص منابع مالی برای بازسازی اسکله بزرگ تفریحی کیش خبر داد و گفت: منطقه آزاد کیش به عنوان قطب گردشگری ایران و یکی از مناطق مسافر پذیر از نقاط مختلف کشور است از این رو باید اقدامات موثری در حوزه های عمرانی و گردشگری انجام شود.

شرفی با بیان این که اولویت بندی طرح های شهری از شاخص های مهم توسعه و پیشرفت زیرساخت های عمرانی و گردگشری در این منطقه است، اظهار داشت: معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش با انجام مطالعات تحقیقاتی؛ زمینه بازسازی اسکله بزرگ تفریحی جزیره را در این منطقه فراهم کرده است.

به گفته شرفی پس از ابلاغ سازمان منطقه آزاد کیش به شرکت عمران، آب و خدمات مبنی بر بازسازی اسکله بزرگ تفریحی؛ این مهم با تخصیص منابع مالی در آینده نزدیک محقق می شود.

مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات، اقدامات شهر سازی منطقه آزاد کیش را در سطح کشور الگویی موثر و کم نظیر عنوان کرد و افزود: جزیره کیش در حوزه ساخت و ساز، فضای سبز و ترافیک از فرهنگ تاثیر گذاری برخوردار است.

عبدالنبی شرفی با اشاره به فعالیت‌های حوزه امور شهری شرکت عمران، آب و خدمات، افزود: حفظ و نگهداری فضای سبز، روشنایی و مبلمان شهری کیش از جمله اقدامات مهم این شرکت است.

شرفی در خصوص تدوین برنامه‌های کاربردی این شرکت در نیمه دوم امسال، گفت: طرح هایی از ابتدا تا پایان امسال در حوزه عمرانی از قبیل"تکمیل برخی از بناها، مصلای بزرگ کیش، کاخ مرجان، ساختمان دادگستری، توسعه، تعمیر و نگهداری اماکن ورزشی" پیش بینی و در دستور کار قرار گرفته است.