بازدید عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از ترمینال جدید فرودگاه کیش و نمایشگاه انرژی

علی آقامحمدی به همراه رحیم سرهنگی از ترمینال جدید فرودگاه کیش و پنجمین نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی در صنعت نفت،گاز، پتروشیمی و پالایش بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، شامگاه سه شنبه 10 بهمن و همزمان با آخرین روز برگزاری پنجمین نمایشگاه حمایت نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی در صنعت نفت،گاز، پتروشیمی و پالایش، علی آقامحمدی عضومجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، ضمن بازدید از این نمایشگاه با حضور در برخی غرفه ها، با شرکت کنندگان، دست اندرکاران و فعالان اقتصادی دیدار و گفت و گو کردند.

گفتنی است پنجمین نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش با حضور 270 شرکت در جزیره کیش دوشنبه9 بهمن آغاز شد و تا 11بهمن ادامه دارد.

همچنین عضومجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از پایانه جدید و پیشرفته فرودگاهی کیش بازدید و ضمن گفتگو با مدیران و‌ آشنایی با روند فعالیت‌ پایانه جدید و پیشرفته فرودگاه کیش، از بخش های مختلف آن دیدن کرد.

علی آقامحمدی عضومجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن در این بازدید گفت: با فعالیت‌های انجام شده شاهد رونق تجاری، اقتصادی و گردشگری در منطقه آزاد کیش خواهیم بود.

گفتنی است پایانه فرودگاه بین المللی کیش با ۴۹ هزار متر مربع زیر بنا، قابلیت پذیرش سالانه ۶ میلیون مسافر را دارد و این پروژه ملی حاصل زحمات و تلاش مهندسان، متخصصان، شرکت های تخصصی و دانش بنیان کشور است و وجه تمایز آن در قیاس با سایر پایانه های فرودگاهی کشور وسعت و ظرفیت پذیرش و نظام یکپارچه “پذیرش مسافر و انتقال بار” است.