اقدامات انجام شده در جزیره کیش از افتخارات دولت سیزدهم است

دبیرشورایعالی مناطق آزاد کشور اقدامات انجام شده درجزیره کیش را باعث افتخار دولت سیزدهم دانست.

 به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزادکیش، دبیرشورایعالی مناطق آزاد در نشستی با اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروز 1403 کیش با بیان اینکه در این ایام شاهد سه اتفاق مهم ماه مبارک رمضان، نوروز و سفر به صورت همزمان هستیم گفت: از 24 اسفند 1402 تا 7 فروردین 1403 بیش از 152 هزار نفر گردشگر به جزیره کیش سفر کرده اند و سطح کیفیت میزبانی در جزیره کیش به لطف خداوند وتلاشهایی که انجام شده بهتر از سال های قبل است . 

حجت اله عبدالملکی افزود: جزیره کیش از دوبعد درحال رشد است بعد اول زیرساخت هایی مانند حمل ونقل، امنیت، بهداشت وسلامت، تفریحات، نظم و انضباط است و بعد دیگر اصلاح وارتقاء فرایندها است. 

  وی با اشاره به اینکه رشد فرآیندها با همان امکانات وظرفیت ها بیانگر حرکت درمسیر رشد است اظهار داشت: جزیره کیش دریکسال گذشته بهتر از سالهای قبل حرکت کرده واین دستاورد مرهون زحمات شبانه روزی تیم خوبی از مدیران دولتی وبخش خصوصی است که همراه و همدل برای توسعه کیش تلاش می کنند.

عبدالملکی تاکید کرد: تیم مدیریت فعلی سازمان منطقه آزاد کیش از کارآمدترین مدیران جهادی، انقلابی، با انگیزه وپرتلاش است که با مساعدت وهمکاری خوب دیگر نهادها واصناف فضایی یک دست وهمراه در جهت رشد و پیشرفت درکیش فراهم کرده اند.

دبیرشورایعالی مناطق آزاد با بیان اینکه در آخرین جلسه ستاد نوروزی مناطق آزاد در جزیره قشم مواردی بیان شد که امروز شاهد اجرای تمامی آنها درجزیره کیش هستیم تصریح کرد: قانونمداری، امنیت، نشاط، سرزندگی، بهسازی فضاهای عمومی ومحیط شهری از جمله اقدامات ارزشمندی است که در این ایام درکیش اجرایی شده است.

وی افزود: در حوزه فرهنگی با توجه به تنوع برنامه های درحال اجرا، جزیره کیش به قطب برگزاری رویدادهای فرهنگی کشور تبدیل شده است و این برنامه های درحالیکه باعث نشاط اجتماعی می شوند با رعایت شئونات اسلامی بوده اند.

عبدالملکی اقدامات انجام شده در جزیره کیش را از افتخارات دولت سیزدهم برشمرد و گفت: گزارش های خوبی از رضایتمندی گردشگران از سفر به کیش به دست ما رسیده است و این رضایتمندی نشان می دهد با استمرار برنامه ریزی ها وخدمات دهی شایسته می توانیم تابستان پر رونقی نیز درجزیره کیش داشته باشیم.

وی درپایان ضمن تقدیر از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و تمامی دست اندرکاران برگزاری نوروز 1403 در جزیره کیش ، از اجرای پروژه سرشار از امید، یک ایران پیشرفته و توسعه یافته درجزیره کیش خبرداد وگفت به زودی درخصوص این پروژه ارزشمند که تبدیل جزیره کیش به ایران آینده است ودر دست پیگیری واقدام قراردارد اطلاع رسانی خواهیم کرد.