استقبال گسترده کیشوندان از برگزاری دو رویداد صنعت ساختمان و گل و گیاه در جزیره کیش

نمایشگاه های گل و گیاه و صنعت ساختمان و صنایع وابسته که بصورت همزمان در جزیره کیش در حال برگزاری است مورد استقبال بازدید کنند ساکن در جزیره و گردشگران قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دومین نمایشگاه گل و گیاه با حضور سیزده شرکت کننده در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی کیش در حال برگزار است که 13شرکت کننده از جزیره به نمایندگی از ۱۳ استان کشور در این نمایشگاه حضور دارند.

گل و گیاه آپارتمانی، درختچه‌های فضای سبز، ابزار و ادوات مربوط به پرورش گل وگیاه شامل گلدان، کود، قیچی، بیل و بیلچه برای فروش به بازدیدکنندگان در نمایشگاه گل و گیاه عرضه می شود.

این نمایشگاه تا ۲۷ دی پذیرای دوستداران گل وگیاه است.

 همچنین هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته دومین رویدادی است که همزمان با نمایشگاه گل و گیاه با حضور بیش از ۱۱۰ شرکت داخلی در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی کیش آغاز به کار کرده است.

این نمایشگاه در حوزه‌های انرژی، گردشگری، عمران و شهرسازی، صنعت، خدمات فنی و طرح‌های دانش بنیان بخش خصوصی میزبان عموم مردم این منطقه و گردشگران است.

ماشین آلات و تجهیزات عمرانی، تکنولوژی و خدمات در زمینه عمران و ساختمان با هدف تعامل بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان مصالح ساختمانی در دو بخش ساختمانی و عمرانی شامل لوله و اتصالات، تاسیسات گرمایشی و سرمایشی و همچینین بخش مالی و سرمایه گذاری شامل بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری، انبوه سازان، شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته در معرض نمایش بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

رونمایی از محصولات بومی سازی شده صنعت ساختمان یکی از ویژگی‌های خاص این نمایشگاه است.

این نمایشگاه  نیز تا امروز جمعه 23 دی از ساعت ۱۷ تا ۲۲  در محل نمایشگاه بین المللی کیش برپا است.