به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد

آیین افتتاح پروژه های مسکونی در جزیره کیش

به مناسبت سالروز پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی ایران، پروژه های مسکونی دیپلمات و مهان سپهر کیش با حضور مسئولان کشوری و محلی در جزیره کیش افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزادکیش، پروژه تجاری، اداری و مسکونی دیپلمات و مجتمع ویلایی مهان سپهر کیش با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری کشور، اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و معاونانشان، علی اصغر مونسان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و حجت الاسلام و المسلمین دکتر علیدادی امام جمعه کیش و همچنین جمعی از مدیران محلی، فرمانده انتظامی و انتظامی عصر روز پنجشنبه 22 بهمن ماه در جزیره کیش افتتاح شد.

بنابر این گزارش، مجتمع تجاری و اداری دیپلمات در 5 طبقه و در زمینی به مساحت 4000 متر مربع و همچنین مجتمع مسکونی دیپلمات در زمینی به مساحت12000 متر مربع به همراه فضای بی نظیر مشاعات و معماری منحصر به فرد با حجم سرمایه گذاری 200 میلیارد تومان در جزیره کیش افتتاح شد.

همچنین مجتمع ویلایی مهان سپهر کیش در شهرک صدف با مساحت19،200 متر مربع با حجم سرمایه گذاری 32 میلیارد تومان نیز در این روز به بهره برداری رسید و افتتاح شد.

شایان ذکر است به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 15پروژه صنعتی و غیر صنعتی در کیش به بهره برداری می رسند.