آغاز نام نویسی کلاس های آموزشی تابستانی در فرهنگسراهای کیش

طرح آموزشی " یه تابستان باحال" در چهار فرهنگسرای جزیره کیش اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این طرح از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان در فرهنگسراهای سنایی، مرکزی (سعدی)، میلاد و خانه فرهنگ و هنر مینا اجرا می شود و تمامی گروه های سنی علاقمند به شرکت در این دوره های آموزشی، می توانند از ساعت 8 صبح تا 15 روزهای شنبه تا پنجشنبه،‌ برای ثبت نام به مراکز ذکر شده مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش طرح آموزشی" یه تابستان باحال" در رشته هایی اعم از فلسفه، درست نویسی، چرتکه، شعر خوانی، شطرنج ،طراحی و نقاشی برای گروه سنی 7 تا 12 سال، بازی- نشاط-آموزش و یادگیری از طریق نمایش عروسکی ویژه گروه 3 تا 6سال اجرا خواهد شد، همچنین کودکان رده سنی 4تا6سال نیز می توانند از کلاس های نقاشی و موسیقی این طرح تابستانی بهره مند شوند.

نوجوانان و بزرگسالان نیز می توانند جهت ثبت نام در کلاس های خوشنویسی پیشرفته و مقدماتی، آموزش تئاتر و بازیگری و نوازندگی سازهای تمبک، دف وسنتور، به نزدیک ترین فرهنگسرای محل سکونت خود مراجعه کنند.

کلاس های فیلم سازی با موبایل، عکاسی مقدماتی و پیشرفته همچنین طراحی و نقاشی مقدماتی و پیشرفته ویژه گروه سنی بزرگسال نیز در این طرح آموزشی تابستانی برای علاقه مندان در نظر گرفته شده است.

متقاضیان نام نویسی در کلاس های آموزشی می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و با در نظر گرفتن نزدیک ترین مرکز آموزشی به محل سکونت خود، به فرهنگسرای سنایی واقع در میدان سنایی با شماره تلفن 07644455057، فرهنگسرای مرکزی(سعدی) در میدان غدیر با شماره تماس  09347694587، فرهنگسرای میلاد کرمانشاهان جنب مسجد امام جعفر صادق (ع) با شماره تماس 07644433394 و یا خانه فرهنگ و هنر مینا -پارک خانواده میرمهنا واقع در فاز F با شماره تلفن 09347691116 مراجعه یا تماس حاصل کنند.