آغاز رقابت‌های تنیس قهرمانی کشور با حضور ۵۳۰ ورزشکار در کیش

رقابت‌های قهرمانی رده های سنی ۱۰ تا ۱۸ سال تنیس کشور با حضور ۵۳۰ ورزشکار در جزیره کیش آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و‌ امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش به نقل از فدراسیون تنیس، مدیر برگزاری این مسابقات با تاکید بر اهمیت پشتوانه‌سازی و پرورش استعدادهای برتر گفت: رقابت‌های تنیس قهرمانی رده‌های سنی از امروز در جزیره زیبای کیش و با حضور ۵۳۰ ورزشکار در دو بخش دختران و پسران آغاز خواهد شد که طی آن ورزشکاران در رده‌های سنی ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶ و ۱۸ سال به مصاف هم می‌روند.

مهران قدسی تصریح کرد: این سومین دوره رقابت‌های تنیس کشور در سال جاری است که با استقبال بسیار خوبی هم مواجه شده، ۳۸۰ ورزشکار پسر و ۱۵۰ تنیسور دختر در این مسابقات حضور دارند که برای کسب عناوین برتر رده‌های سنی تلاش کرده و به دنبال اثبات شایستگی‌های خود هستند.

وی ادامه داد: همزمان با برگزاری این مسابقات ارزیابی تیم‌های ملی ۱۰ ، ۱۲، ۱۴ و۱۶ سال تحت نظر مربیان تیم‌های ملی انجام می‌شود، از سویی دیگر امتیاز ورزشکاران در رنکینگ ملی شرکت کنندگان ثبت خواهد شد و رتبه‌های برتر هر رده سنی ۲۲۵ امتیاز کسب می‌کنند.

گفتنی است این رقابت‌ها از امروز آغاز شده و تا روز دوشنبه ۲۸ شهریور ادامه خواهد داشت و ورزشکاران در مجموعه زمین‌های تنیس المپیک کیش مسابقات خود را برگزار خواهند کرد.