گردهمایی رابطان خبری و روابط عمومی های کیش برای اولین بار

با هدف تسهیل ارتباطات و افزایش کارآمدی، نخستین گردهمایی رابطان خبری و روابط عمومی های جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در این نشست که برای اولین بار با هدف ایجاد هماهنگی و هم افزایی بیشتر بین رابطان خبری وروابط عمومی های نهادهای دولتی وبخش خصوصی برگزار شد سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اهمیت نقش روابط عمومی ها ورابطان خبری در ارتقاء عملکرد و بهبود خدمات دهی به منظور افزایش رضایتمندی مردم گفت: در جهان امروز که ارتباطات از عناصر اصلی توسعه و موفقیت است ارتباط فعالان حوزه روابط عمومی زمینه ساز رشد و پیشرفت جوامع است.

سید ابراهیم هاشم ورزی افزود: ایجاد شبکه ارتباطی بین نهادها وارگانهای مختلف از مسیر روابط عمومی ها دستاوردهای ارزشمندی به همراه دارد و این اتفاق که برای اولین بار درجزیره کیش رقم خورده درگام نخست برای طرفین ظرفیت های خوبی به شمار می رود و درگام بعدی از عواید این ارتباطات شهروندان وگردشگران کیش برخوردار خواهند شد.

توانمند سازی روابط عمومی ها، توسعه آموزش، بهره گیری از بسترهای ارتباطی سازمان منطقه آزاد کیش وظرفیت های رسانه ای، تمرکز بر رفع مشکلات مردم توسط روابط عمومی ها و ایجاد شبکه اطلاع رسانی پویا از جمله تاکیدات هاشم ورزی در این نشست بود. 

درادامه این نشست رابطان خبری و مسئولان روابط عمومی های نهادها واصناف به گفتگو وتبادل نظر در موضوعات مشترک کاری پرداختند.

همچنین سرپرست روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن استقبال از طرح نظرات وپیشنهادات اعضای این نشست، از آنان خواست درحوزه اجرای پیشنهادات نیز یار وهمراه روابط عمومی سازمان باشند.

گفتنی است دراین نشست مقرر شد این جلسه با حضور رابطان خبری ادارت، نهادها ، اصناف وجوامع جزیره کیش به صورت مستمر و ماهانه برگزار شود .