گردشگران نوروزی کیش از بدو ورود تحت پوشش بیمه حوادث هستند

دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کیش گفت:‌ تمامی مسافران و گردشگران نوروزی جزیره کیش از بدو ورود تحت پوشش بیمه حوادث هستند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش علیرضا قائدیان با بیان اینکه تمامی گردشگرانی که در بازه زمانی بین  25 اسفند 96 تا 15 فروردین 97 در جزیره کیش به سر می برند تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرند اظهار کرد: در راستای تکریم میهمانان نوروزی و در اقدامی حمایتی، در مدت زمان یاد شده تمامی گردشگران کیش در صورت بروز حادثه تا سقف 30 میلیون ریال و در صورت نقص عضو و یا فوت تا سقف 100 میلیون ریال از خدمات بیمه حوادث بهره مند می شوند.

وی با اشاره به ارائه خدمات مشاوره ای و راهنمایی های لازم در خصوص مسائل وخدمات درمانی افزود: در جهت تسهیل در استفاده از این خدمات، گردشگران نوروزی می توانند به نماینده شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش مراجعه کنند.

گفتنی است جزیره کیش با 92 کیلومتر مربع مساحت و حدود 35 هزار نفر جمعیت، سالانه پذیرای بیش از یک میلیون و 800 هزار گردشگر داخلی و خارجی است که تعداد زیادی از این گردشگران، فصل بهار و تعطیلات نوروز را برای سفر به این جزیره مرجانی انتخاب می‌کنند.