پیام تبریک مهدی کشاورز به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در پیام تبریک مهدی کشاورز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس آمده است:

به نام خدا

هفته‌ دفاع مقدس در حالی از راه می رسد که حکایت دشمنی کینه توزانه بیگانگان و نیز حدیث استقامت تاریخی ملت مسلمان ایران و حماسه شهیدان سرفراز این آب و خاک همچنان در حال تکرار شدن است.

داغی که ملت ایران با ناکام گذاشتن نقشه دشمنان طی هشت سال دفاع مقدس بر سینه اربابان صدام مفلوک گذاشت، هنوز تازه است و‌ توطئه ها و تحریم ها و کینه توزی های آنان همچنان ادامه دارد. پس جای آن دارد که ضمن هوشیاری کامل و حفظ فضای حماسی دفاع مقدس، نقشه های نو به نو‌ و رذیلانه دشمنان را همچون سالیان جنگ با شکست مواجه کنیم.

هرچند امروز به فضل الهی و‌ با تدابیر حکیمانه رهبری معظم انقلاب، ایران اسلامی به چنان اقتداری در منطقه و جهان دست یافته است که حتی خیال تجاوز مجدد و رویارویی با سپاه و ارتش جان بر کف ایران به مخیله هیچ قدرتی راه پیدا نمی کند. اما همه ما اعم از اقشار ملت و مسئولان موظفیم ضمن حفاظت از این دستاورد بزرگ، پاسداشت نام و یاد بانیان این بنای رفیع را به فرزندان مان بیاموزیم.

باید با شیوه های به‌روز و خلاق به نسل های امروز و آینده بگوییم که این شکوه و عظمت را مدیون مجاهدت رادمردانی هستیم که پس از پایان جنگ تحمیلی نیز از پا ننشستند و به استحکام بنیه دفاعی نظام مقدس مان پرداختند. مجاهدان جان بر کفی که در فهرست بی شمارشان نام های روشنی چون سپبهد شهید قاسم سلیمانی همچون خورشید می درخشد.

امسال هفته دفاع مقدس، مقدمه شکوهمندی نیز داشت و آن راهپیمایی پرشور و شعور اربعین حسینی بود. حماسه ای که بار دیگر زنده و سیال بودن نهضت عاشورا و ریشه دار بودن انقلاب اسلامی ملت ایران را به رخ جهانیان کشاند. این تقارن را به فال نیک می گیرم و توفیق شرکت در این حماسه عظیم را به اهالی شریف کیش و مهمانان محترم این جزیره زیبا تبریک عرض میکنم. امیدوارم خدمت گزاران شما در سازمان منطقه آزاد، راویان شایسته ای برای زنده نگاه داشتن حماسه دفاع مقدس ملت ایران باشند.