بسم الله النور


حلول شعبان المعظم،  بهار غفران و  رحمت واسعه الهي و سالروز ولادت با سعادت چهار خورشيد نبوي  را به تمامي هموطنان به ويژه ساكنان و گردشگران جزيره زيباي كيش تبريك و تهنيت عرض مي كنم.

ماه مباركي كه به يمن  ولادت  سرور آزادگان جهان حضرت ابا عبدالله الحسين (ع)، برادر بزرگوارشان  حضرت ابوالفضل العباس(ع)، و فرزند گرانقدر ايشان  حضرت امام سجاد (ع)  فصل نويني فرا روي  جانبازان و پاسداران ايران اسلامي گشوده مي شود تا براي صيانت از مكتب آزادي و آزادگي  ميثاقي دوباره ببندند.

گذري بر حماسه افتخار آميز دوران دفاع مقدس، برترين گواه تاثير پذيري پاسداران  و جانبازان ايران اسلامي از فرهنگ ناب عاشورا است. آنان  كه  در سايه تاسي به امامان معصوم آنچنان از ارزش هاي معنوي و استقلال اين مرز و بوم دفاع کردند كه حكايت رشادت و جانبازي هايشان لرزه بر تن دشمنان اسلام و انقلاب انداخت. دلير مرداني كه  امنيت و آرامش امروز كشور مرهون ايثار آنان است.

 در نيمه شعبان نيز ولادت با سعادت يگانه‌ منجي‌ عالم‌ بشريت‌ حضرت ولي عصر (عج)   قلوب شيعيان  جهان را لبريز  از شادي و اميد كرده و درهاي بخشايش و رحمت را بر روي  مشتاقان كوي دوست مي گشايد.

در پايان با آرزوي برخورداري همگان از فيوضات شعبان المعظم و ضمن تبريك اعياد فرخنده اين ماه  و روز پاسدار و جانباز،  سعادت و سلامتي همه  هموطنان به ويژه جانبازان و پاسداران جان بركف و سرافراز ايران اسلامي را در سایه توجهات ولی عصر(عج) از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

                    علي اصغر مونسان              

رييس هيئت مديره و مدير عامل سازمان منطقه آزاد کیش