پیام تبریک محمدرضا لواسانی در پی صعود مقتدرانه دلیرمردان تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

در پی صعود مقتدرانه دلیرمردان تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش این رویداد مهم را به جامعه ورزش کشور و مردم غیور ایران اسلامی تبریک گفت:

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، متن پیام بدین شرح است:

صعود افتخارآفرین و غرورانگیز جوانان غیور تیم‌ملی فوتبال در عرصه رقابت‌های مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، باردیگر موجب شور و شعف ملت شریف و بزرگ ایران شد.

اینجانب خود را در این خوشحالی و سرور شریک دانسته و این صعود مقتدرانه را خدمت مقام معظم رهبری، ملت عزیز ایران، بازیکنان، مدیران و کادر فنی تیم‌ملی فوتبال و همچنین مردم خونگرم جزیره زیبای کیش که افتخار میزبانی این قهرمانان را داشته‌اند، تبریک عرض می‌نمایم.

جزیره‌ی مرجانی کیش، همچنان و تا پایان مسیر، همراه تیم‌ملی فوتبال ایران خواهد بود و ان‌شاءالله قهرمانی‌های پی‌درپی و آتی را جشن خواهد گرفت.

میزبانی از شما سرمایه‌های ملی باعث افتخار ما در جزیره کیش است و امیدواریم بتوانیم با ارایه خدمات مناسب در اردوی آمادگی جام جهانی در پیروزی‌های تیم ملی کشورمان سهیم باشیم.

امید است این صعود ارزشمند مقدمه‌ای برای پیروزی‌های آینده عرصه ورزش ایران باشد و در سایه الطاف حق‌تعالی شاهد درخشش بیش از پیش و حضوری در خور نام ایران اسلامی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باشیم.

همراه شما

محمد رضا نوایی لواسانی

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش